Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Alarm przeciwpożarowy i ewakuacja z hotelu przed UFC Fight Night 107

alarm-przeciwpozarowy-i-ewakuacja-z-hotelu-przed-ufc-fight-night-107

Niespodziewane zamieszanie przeżyli w nocy przed galą uczestnicy UFC Fight Night 107, która już dziś, 18 marca 2017, odbędzie się w Londynie. Ok. godz. 23:00 w hotelu Hilton, gdzie mieszkają wszyscy zawodnicy mający wystąpić w stolicy Anglii, rozległy się dźwięki alarmu przeciwpożarowego. W budynku czuć było ponoć dym, który dotarł aż na wysokość dziesiątego piętra.

O tym, że sytuacja wydawłą się poważna, ale i dizwaczna, opowiadali będącemu na miejscu reporterowi portalu mmajunkie.com ewakuowani z hotelu reprezentant wagi średniej, niedawny rywal Krzysztofa Jotki, Scott Askham, walczący w wadze koguciej Brett Johns, trenerzy Darren Morris oraz John Kavanagh, a także komentator John Gooden i sędzia Marc Goddard.

Mimo teoretycznie poważnej sytuacji wszystkim im dopisywały humory i raczej nikt z wymienionych nie przywiazywał zbytniej uwagi do teoretycznych konsekwencji ewentualnego pożaru.

Johns np. narzekał, że nie może odpowiednio wyspać się przed walką, a Kavanagh - szkoleniowiec Conora McGregor, który przyjechał do Londynu z Gunnarem Nelsonem oraz Makwanem Amirkhanim, kpił z całego zamieszania i śmiejąc sie ocenił, że na szczęście nie doszło do prawdziwej tragedii, czyli odwołania walk jego podopiecznych.

Wyjaśnił też że dla charakteryzującego się stoickim spokojem, pochodzącego z Islandii Nelsona konieczność wyjścia z ciepłego budynku na zimne, londyńskie powietrze to nic takiego.

Dla niego to pewnie i tak letnia pogoda. Pewnie już zabrał się gdzieś za budowanie igloo czy czegoś podobnego - stwierdził Kavanagh.

A najlepszym podsumowanie całego zamieszania niech będą słowa kompletnie nieświadomego powagi sytuacji Marka Diakiese, który został przyłapany przez dziennikarzy tuż przed hotelem. Zapytany jak ocenia całe zdarzenie, Anglik odparł:

Nijak. Ja tam nic nie wiem. Akurat byłem na dole, no to wyszedłem.

Oto materiał mmajunkie.com sprzed hotelu Hilton:

Opublikowano: 2017-03-18

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również