Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Artur Szpilka dostał oficjalną ofertę toczenia pojedynków w KSW

artur-szpilka-dostal-oficjalna-oferte-toczenia-pojedynkow-w-ksw

Kariera Artura Szpilki (20-3, 15 KO boks) po przegranej z Adamem Kownackim (16-0, 13 KO boks) znalazła się na zakręcie. Polski pięściarz kilkanaście miesięcy temu walczył o mistrzostwo świata, a kilka dni temu otrzymał ofertę walki z 38-letnim Marcinem Najmanem. "Szpila" na propozycję nie przystał, jednak nie może narzekać na brak ofert. Martin Lewandowski przyznał, że drzwi stoją dla niego otworem także w organizacji KSW - donosi portal polsatsport.pl.

Miałem kiedyś okazję pogadać z Arturem, bardziej w formie żartu - wyjaśnia w rzomowie ze wspomnianym portalem współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski. -  Teraz może okazać się dość mało śmieszny, bo Szpilka jest na wyraźnym zakręcie kariery pięściarskiej... Wydaje mi się, że Artur ma jeszcze dużo do zrobienia w boksie, pomimo ostatniej przegranej. Nie chcemy wykorzystywać sytuacji; ludzie zaczęli już wieszać na nim psy, ale to nadal jest zawodnik, który ma wiele do zaoferowania w ringu.

Sam Szpilka kilka miesięcy przed walką z Kownackim opowiadał o możliwym przejściu na MMA dopiero po zakończeniu kariery bokserskiej.

Dopóki on tego nie poczuje, to nie ma o czym mówić. Ale nasza oferta nie ma terminu ważności i jest nadal aktualna. Mój telefon od dwudziestu lat jest niezmienny i możemy usiąść do rozmów, my jesteśmy bardzo zainteresowani. Zawsze przyjemnie się ogląda dobrych bokserów, którzy mierzą się w formule MMA. W Stanach Zjednoczonych jest tendencja, w ramach której zawodnicy MMA zostają bokserami, a my odwracamy bieg rzeki... - twierdzi Martin Lewandowski, który oficjalnie zaprosił Szpilkę na kolejne rozmowy.

Cały tekst na polsatsport.pl

Opublikowano: 2017-08-03

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również