Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Będzie gala Celtic Gladiator w Krakowie. W roli głównej Krzysztof Kułak

bedzie-gala-celtic-gladiator-w-krakowie-w-roli-glownej-krzysztof-kulak

Organizacja Celtic Gladiator na 26 listopada 2016 roku w Krakowie zaplanowała przeprowadzenie swojej pierwszej gali w Polsce. W jej programie znajdą się pojedynki MMA i kickboxerskie starcia K-1 Rules, a nawet pojedynek w formule Sanda. Impreza odbędzie się w doskonale znanej krakowskim kibicom hali T.S. Wisła przy ulicy Reymonta 22.

Widzowie, którzy zechcą przyjść do kultowego dla krakowian miejsca, zobaczą szereg polskich i zagranicznych gwiazd sztuk walki. Organizatorzy juz teraz zapowiadają  udział w gali byłego mistrza KSW, Krzysztofa Kułaka reprezentującego Adrenalina Fight Club Częstochowa.

Kolejnym potwierdzonym zawodnikiem jest mistrz Polski Sanda, Karol Bromblik z Choy Lee Fut Wieliczka i Arkadiusz Dembiński z Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki. Krakowskie środowisko reprezentować będą: Weronika Zygmunt z Grapplingu Kraków, Piotr Sokół z Ring Kraków i Oskar Staszczak. To część zawodników, których zobaczymy w międzynarodowych i krajowych zestawieniach.

Poprzez areny organizacji przewinęło się wiele międzynarodowych sław MMA. Warto przypomnieć, iż dla Celtic Gladiator walczyli tacy zawodnicy jak Connor McGregor, aktualny mistrz UFC. Także inny irlandzki zawodnik Artem Lobov wykuwał swój kunszt w CG. W jej szeregach walczyli także Polacy, jak obecny mistrz KSW Artur „Kornik” Sowiński, który stoczył pamiętny pojedynek z McGregorem, czy Piotr Hallmann, trzykrotny zdobywca bonusó w UFC.

Irlandzka organizacja kierowana jest przez pochodzącego z Polski prezesa Alberta Jarzębaka. W Krakowie zadebiutuje na naszym rynku i zamierza tu cyklicznie powracać, tworząc jednocześnie wydarzenia w Anglii, Brazylii i USA już na początku 2017 roku.

Albert Jarzębak, zaznaczył, iż gala będzie okazją i szansą dla polskich fighterów, by wystąpić na tej imprezie, a nawet być może związać się mocniej z Celtic Gladiator. Informacje o kolejnych zawodnikach i zestawieniach w karcie walk już wkrótce.

Oficjalny fanpage organizacji: Facebooku – Celtic-Gladiator.

Oficjalna informacja Celtic Gladiator

Opublikowano: 2016-09-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również