Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Bilety na turniej IRON WARRIORS TEAM za złotówkę!

bilety-na-turniej-iron-warriors-team-za-zlotowke

IRON WARRIORS TEAM uruchamia promocyjny pakiet biletów na GALĘ FINAŁOWĄ 8 kwietnia br. Każdy fan drużynowego MMA może zakupić teraz bilety na preferencyjnych warunkach, aby obejrzeć dwie gale IWT w cenie jednej. Pakiet obejmuje galę IWT I (28 stycznia 2017) i galę IWT Finał (8 kwietnia 2017).

Promocyjny pakiet obowiązuje na bilety na płytę (poza stołami i miejscami w ostatnich rzędach po 100 zł). Każdy kto zakupi bilet na galę IWT I będzie mógł w pakiecie zamówić bilet na finał, za który zapłaci 1 zł. Wystarczy wejść na wybrany kanał sprzedaży lub skontaktować się z organizatorami, wybrać odpowiedni pakiet, aby być właścicielem jednego z takich łączonych biletów.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami zaplanowaliśmy niespodziankę dla naszych fanów, by w ten sposób ich docenić i wyróżnić. Zależy nam na tworzeniu dobrych i długotrwałych relacji z sympatykami tego sportu. Dlatego specjalnie dla tych, którzy będą z nami już od pierwszej gali stworzyliśmy pakiet – „pierwsza gala IWT + finał” – gdzie bilet na finał będzie można kupić za tak zwaną przysłowiową złotówkę – skomentował Paweł Rydlewski, właściciel i promotor IWT.

Bilety na turniej można kupić przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in.http://trend-sport.pl/iwt/).

Na każdy turniej IRON WARRIORS TEAM dostępne są bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie ARENY, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 49 do 1000 zł. Wartość biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Bilety na pojedynczy turniej na trybunach są w cenie 59 zł , bilety na płycie są w cenach od 100 do 800 zł (w tym bilety VIP).

Podam przykład – jeśli ktoś wybierze bilet VIP za 800 zł, to bilet na finał (w tym samym rzędzie i miejscu) zakupi w cenie 1 zł i w ten sposób wyda jedynie łącznie 801 zł na dwie imprezy. Naprawdę warto, zwłaszcza, że na pierwszej gali i na finałowej, poza walkami klubów, będzie sporo innych atrakcji – dodał Paweł Rydlewski.

Dodatkowo, w biletach w sektorze VIP zapewnione jest osobne wejście na halę, obsługa hostess i wstęp na afterparty. W sprzedaży dostępne są również bilety na miejsca VIP przy stołach, przy których zasiądą także sponsorzy oraz goście specjalni. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska przez cały czas trwania gali, osobne wejście, obsługa hostess i wstęp na afterparty z opcją all inclusive. Afterparty odbędzie się w klubie PACHA POZNAŃ na ul. Paderewskiego 10.

Pierwszy turniej odbędzie się już 28 stycznia 2017. Kolejny 18 marca2017 a turniej finałowy zaplanowany jest na 8 kwietnia 2017. Wszystkie turnieje IWT odbędą się w hali widowiskowo – sportowej ARENA w Poznaniu.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny na: http://iwtmma.pl

Opublikowano: 2017-01-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również