Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Bonusy po FEN 17 dla Leśko, Bizewskiego, Oleksiejczuka i Nosiglii

bonusy-po-fen-17-dla-lesko-bizewskiego-oleksiejczuka-i-nosiglii

Oleksiejczuk vs. Nosiglia

Organizacja Fight Exclusive Night przyznała bonusy za walkę wieczoru, najlepsze poddanie i najlepszy nokaut piątkowej gali FEN 17 Baltic Storm w Gdynia Arena. Finansowymi premiami wyróżnionych zostało czterech zawodników.

Poddanie wieczoru: Bartosz Leśko

Zaledwie 20-letni, bardzo utalentowany fighter klubu Mad Dogs Gdynia w swoim debiucie w federacji FEN zmierzył się z Aleksandrem Rychlikiem. Przed tym starciem Leśko we wszystkim swoich zwycięskich walkach kończył rywali przed czasem i tym razem tej tradycji stało się zadość – w drugiej rundzie piątkowego pojedynku duszeniem zza pleców zmusił reprezentanta WCA Fight Team Warszawa do odklepania.

Nokaut wieczoru: Artur Bizewski

Podczas ubiegłorocznej, wakacyjnej gali FEN 13 Summer Edition Artur Bizewski potrzebował decyzji sędziów, aby pokonać Marcina Szredera w jednej z najefektowniejszych walk tamtych zawodów. W rewanżu na FEN 17 Baltic Storm zawodnik Agoga Gym Lębork, chociaż sam w jednej z pierwszych wymian dał się trafić prawym sierpowym, po którym wylądował na macie i był liczony, pojedynek rozstrzygnął już samodzielnie – w drugiej rundzie potężnym prawym sierpowym zaskoczył rywala z Palestry Warszawa, który padł na deski i nie zdołał już wrócić do walki.

Walka wieczoru: Michał Oleksiejczuk vs. Riccardo Nosiglia

Do tej walki miało dojść już na gali FEN 16 Warsaw Reloaded, wówczas jednak kontuzja zmusiła Włocha do wycofania się z rywalizacji. Warto było jednak czekać na nią dwa miesiące dłużej, bo chociaż trwała niespełna jedną rundę, to była bardzo emocjonująca. „The Walking Dead”, który dotąd wszystkie walki wygrywał w pierwszych rundach, zaczął bardzo agresywnie i już po jednym z pierwszych jego ciosów „Lord” wylądował na deskach. Polak jednak szybko wrócił do gry, sam mocno zaatakował rywala i serią potężnych ciosów wywalczył sobie dwunaste zwycięstwo w zawodowej karierze, zwiększając tym samym swoje szanse na kontrakt z UFC.

oficjalna informacja organizacji FEN

Opublikowano: 2017-05-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również