Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Borkowska vs. Urbanowicz kolejnym pojedynkiem na Ladies Fight Night

borkowska-vs-urbanowicz-kolejnym-pojedynkiem-na-ladies-fight-night

Dwie utalentowane polskie zawodniczki MMA otrzymają szansę występu podczas gali Ladies Fight Night, która 18 grudnia 2015 odbędzie się w Łodzi. Paulina Borkowska z Bambero Team Wyszków i Anna Urbanowicz reprezentująca Akademię Sportów Walki Free Fight Wejherowo staną naprzeciw siebie, by skonfrontować swoje umiejętności. Pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej koguciej, czyli do 66,2 kilogramów. Dla obu będzie to szansa na nabycie doświadczenia i poprawę bilansu walk.

Paulina Borkowska to podopieczna trenera Mateusza Śniadały. Ma 23 lata i przygodę ze sportem zaczynała od pływania. Od ponad roku zajmuje się MMA i zamierza walczyć zawodowo. Startowała już na zawodach amatorskich, a także ma za sobą jedną walkę zawodową z Anną Mikrut. Pojedynek ten wzbudził sporo kontrowersji. Mimo porażki w wyniku niejednogłośnej decyzji sędziów Paulina nie poddaje się i zamierza udowodnić w kolejnej walce, że to była pomyłka.

Jej rywalka, Anna Urbanowicz to utytułowana zapaśniczka, która była piątą juniorką w Europie oraz mistrzynią Polski. Od ponad roku trenuje pod okiem trenera MMA, Remigiusza Rostankowskiego. Na zawodowej arenie Urbanowicz debiutowała w styczniu 2013 roku, w wieku 17 lat, walcząc z byłą zawodniczką UFC, Izabelą Badurek. Pochodząca z Suwałk zawodniczka drugi pojedynek stoczyła na początku grudnia bieżącego roku odnosząc imponujące zwycięstwo nad Agnieszką Sobczyk. Teraz czeka ją cięższe wyzwanie.

Ten i inne pojedynki można będzie można obejrzeć w gościnnych i ekskluzywnych progach Hotel DoubleTree by Hilton, przy ulicy Łąkowej 29.Widzowie będą mogli zobaczyć sześć zawodowych walk w formule K-1 i MMA, a także kilka amatorskich w wykonaniu Pań. Organizatorem imprezy jest najlepszy miejscowy klub Sztuk Walki, Fight Club Łódź.

Początek imprezy o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Opublikowano: 2015-12-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również