Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Conor McGregor zamieszany w demolkę hotelowego pokoju? Ponoć tak

Conor McGregor oczekuje właśnie na narodziny dziecka - jego narzeczona spodziewa się rozwiązania w maju tego roku - i dlatego Irlandczyk porzucił na czas jakiś większość dotychczasowych obowiązków. Co powoduje, że ma ostatnio dużo wolnego czasu. Jak donoszą brytyjskie media wykorzystuje go ponoć niezbyt godnie.

Mistrz wagi lekkiej UFC wybrał się w ostatnim czasie do Liverpoolu, obserwował słynną gonitwę Grand National, a także spędzał wiele czasu na spotkaniach ze znajomymi. I zabawie.

Jak poinformował dziennik "The Sun" to właśnie McGregor i gronoe jego przyjaciół mieli być ponoć sprawcami konkretnej demolki w pokoju hotelowym, w kórym przebywali w ubiegłym tygodniu.

Ponoć - jak poinformował gazetę jej informator - gdy cała grupa opuściła lokum, było ono w opłakanym stanie. Po podłodze walały się butelki, pokrywały ją też potłuczone szkło oraz resztki jedzenia i niedopałki po cygarach, a w tym wszystkim leżała stłamszona flaga Irlandii.

Uszkodzone były również kanapy, a w pomieszczeniu znaleziono opakowania po różnych używkach oraz pojemniki po podtlenku azotu, czyli gazie rozweselającym. Do uporządkowania tego bałaganu trzeba było podobno wynająć dodatkową ekipę sprzątającą.

To była masakra - osoba, która opowiedziała o wszystkim "The Sun", tak właśnie podsumowała to co widziała na miejscu.

Straty, które zostały poniesione przez hotel - ponoć za sprawą McGregora i jego znajomych - zostały wstępnie oszacowane na "tysiące funtów".

Co z tego teraz wyniknie? Czy Irlandczyka spotka w związku z domniemamym aktem wandalizmu jakaś kara? I czy rodzajem używek znalezionych w hotelu zainteresuje się Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA), która umiała już wcześniej w podobnych przypadkach być bardzo surowa dla sportowców zamieszanych w podobne historie? Czy może cała sprawa rozejdzie się po kościach?

Bardzo to wszystko ciekawe, szczególnie w kontekście najliższych sportowych planów irlandzkiego wojownika i jego chęci stoczenia pięściarkiej walki z Floydem Mayweatherem Jr.

KYCZ

Opublikowano: 2017-04-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również