Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Cris Cyborg we wrześniu ma stoczyć kolejną walkę w UFC

cris-cyborg-we-wrzesniu-ma-stoczyc-kolejna-walke-w-ufc

Cris "Cyborg" Justino powraca do UFC. Jak donosi brazylijski portal UOL Justino (16-1 MMA, 1-0 UFC) zmierzy się z Liną Lansberg (6-1 MMA, 0-0 UFC) podczas UFC Fight Night 95, 24 września 2016 w stolicy Brazylii, Brasilii. Pojedynek ten, podobnie jak debiut brazylijskiej wojowniczki w największej organizacji MMA na świecie, został zakontraktowany w ustalonym limicie do 140 funtów (64 kg.)..

Niepokonana od maja 2005 roku, 31-letnia Cyborg, po wielu miesiącach sporów, przepychanek i wzajemnego wymieniania "uprzejmości", wkroczyła wreszcie po raz pierwszy do Oktagonu Ultimate Fighting Championship w maju tego roku, podczas UFC 198. Mistrzyni wagi piórkowej organizacji Invicta w 81 sekund zniszczyła w debiucie Leslie Smith, po raz kolejny - jak w większości przypadków - roznosząc w proch i w pył swoją rywalkę.

Jej najbliższa przeciwniczka, zwana “Elbow Princess", tylko raz, w pierwszym pojedynku w MMA w grudniu 2012 z Pannie Kianzad, doznała porażki. Potem 34-letnia Szwedka wygrał sześć kolejnych pojedynków, z czego cztery przed czasem. I teraz dostała szansę pojawienia się na gali najwiekszej organizacji MMA na świecie. Na dodatek w bradzo prestiżowym (choć arcytrudnym) boju, zaznaczmy.

Dodajmy, że jak donosi brazylijski portal, podczas tej samej UFC Fight Night 95 ma także dojść do bardzo ciekawej potyczki w kategorii piórkowej, w której zobaczymy byłego mistrza kategorii koguciej Renana Baro (33-4 MMA, 8-3 UFC) i Phillipe Novera (11-6-1 MMA, 1-4 UFC).

KYCZ

Opublikowano: 2016-08-04

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również