Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

CWFC Fight Night 9. Piotr Ptasiński: czas przetestować szczękę rywala

cwfc-fight-night-9-piotr-ptasinski-czas-przetestowac-szczeke-rywala

Piotr Ptasińki (5-3 MMA) zameldował sie już w Jordanii, gdzie podczas CWFC Fight Night 9 zmierzy się z Lee Caersem (9-3 MMA). Polski wojownik, który niedawno przedłużył swój kontrakt z Cage Warriors, jest spokojny przed piątkowym występem, a także przed czwartkową ceremonią oficjalnego ważenia. Portalowi MMAnia.pl wyjaśnił:

Wszystko ok! W Ammanie jesteśmy od poniedziałku, więc się już zaaklimatyzowaliśmy. Waga zrobiona, nawet moge trochę popijać wodę, także nie jest źle. Zawsze staram się schodzić powoli z wagi, żeby nie wymęczać organizmu w saunie. Czuję się silny i gotowy, żeby wygrać. Walka jest prawie w rocznicę mojego ślubu, także obiecałem żonie wygraną. Do tej walki przygotowywałem się bardzo długo, bo około jedenastu tygodni. Jestem w bardzo dobrej formie. O przeciwniku wiem, że ma twardą szczękę. Ale mnie to nie przeszkadza, ja przetestuję tę jego szczenę na swój własny sposób.

Piotr podkreśla, że gale MMA w Ammanie zawsze cieszą się ogromną popularnością i zawsze towarzyszy im ogromne zainteresowanie. Wie co mówi, bowiem na CWFC Fight Night 7, we wrześniu ubiegłego roku, walczył tu z Mohsenem Baharim.

W czwartek mamy oficjalne ważenie o 12:30 i o 7 nieoficjalne, w centrum miasta. Ostatnio na coś podobnego przyszły tłumy, jak na UFC. Były zdjęcia i autografy. Ludzie tutaj to uwielbiają. Jest też kilka fajnych miejsc do zobaczenia, Morze Martwe na przykład. Może uda się coś zobaczyć? Na pewno jest na co popatrzeć - dodaje Piotr Ptasiński.

No to i udanej walki, i udanego pobytu życzymy!

Transmisja CWFC Fight Night 9 tylko w FightKlubie, w piątek 25 październiak, od godz. 20:00. Komentatorami galami beą, jak zwykle, publicysta telewizji Orange sport oraz portalu MMAnia.pl Jacek Adamczyk i Michał Stanisławski.

Foto: Cage Warriors

A to przypomnienie promo gali z Piotrem Ptasińskim:

Opublikowano: 2013-10-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również