Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Druga gala Iron Warriors Team znów przełożona

druga-gala-iron-warriors-team-znow-przelozona

I tym razem się, niestety, nie udało. Szefowie Iron Warriors Team, w specjalnym komunikacie, wytłumaczyli dlaczego za tydzień nie zobaczymy ich drugiej w historii gali:

Z przykrością informujemy, że II gala IWT zaplanowana na 8 kwietnia 2017 (po zmianie terminu) nie odbędzie się w tym terminie z przyczyn od nas niezależnych. Robiliśmy wszystko wraz z halą Arena, żeby kolejny podany termin gali był ostatecznym. Jednak Wojewódzki Komendant Straży Pożarnej, który wcześniej zezwolił warunkowo na zorganizowanie gali IWT z obostrzeniami, uznał że żadne imprezy w hali nie mogą się odbywać do czasu całkowitego wyeliminowania przyczyn zamknięcia obiektu.

Dlatego kolejny termin II gali podamy w momencie stu procentowej pewności, że Arena ma na to pozwolenie.

Zakładamy, że będzie to miało miejsce a ciągu miesiąca, ale na tę chwilę są to jedynie przypuszczenia.

W tym momencie nie rozważamy innego miejsca na zorganizowanie II gali IWT, dlatego czekamy na otwarcie Areny. Jeśli mielibyśmy brać pod uwagę inne miejsca, musiałoby to być innego miasto, żeby spełniało wszystkie przez nas zakładane warunki. Na bieżąco będziemy wszystkich informować o postępowaniach – powiedział Paweł Rydlewski, prezes zarządu IWT, promotor organizacji.

Bilety zakupione na galę 8 kwietnia oczywiście będą obowiązywały w następnym terminie. Jeśli ktoś zakupił bilet, a jednak nie ma pewności czy będzie mógł być z nami, taki bilet ma prawo oddać taką samą drogą i sposobem płatności jakim go nabył.

JAM/oficjalna informacja IWT

Opublikowano: 2017-04-03

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również