Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

FEN 5 „Cuprum Heros”: dwie ostatnie walki MMA dodane do rozpiski

fen-5-cuprum-heros-dwie-ostatnie-walki-mma-dodane-do-rozpiski

Dwa przedstawiane poniżej pojedynki to ostatnie zestawienia z karty walk gali FEN 5 „Cuprum Heros”, która 10 stycznia 2015 odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie. Są to dwa międzynarodowe starcia polsko – białoruskie. I tak w otwierającej galę walce MMA Patryk Paduch z Boi Team Wrocław zmierzy się z Antonem Shimukiem z Kondora Grodno, a Maciej „Kruszon” Kruszewski podejmie walkę z klubowym kolegą Shimuka, Yurim Bybochkinem.

21-letni Patryk „Bambi” Paduch to podopieczny trenera Pawła Szubarta, który debiutował na gali FEN 2 we Wrocławiu, 8 marca 2014, pokonując Mateusza Hyżego z Fightmana Bochnia. Jego najbliższy rywal, Anton Shimuk, walczył na gali FEN 4 „Sumer Edition” w Sopocie i uległ po dramatycznej walce Emilowi Różewskiemu na punkty.

Jednak w ostatniej walce na PLMMA 40 w Białymstoku Shimuk pokonał Dariusza Kazimierczuka i tym samym dostanie ponownie szansę walki w Fight Exclusive Night. Jego bilans walk to 3 zwycięstwa i 2 porażki. Pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Maciej „Kruszon” Kruszewski to natomiast miejscowy zawodnik trenujący w Streffie Fight Team Lubin pod okiem Tomasz Pilarza. Ze wszystkich sukcesów 21-letniego wojownika na odnotowanie zasługują ubiegłoroczny brązowy medal mistrzostw Europy i mistrzostwo Europy juniorów w grapplingu federacji NAGA z 2010 roku. Na zawodowej arenie ma 1 zwycięstwo i 1 porażkę.

Jego białoruski przeciwnik ma 26 lat i na koncie 1 porażkę poniesioną W Polsce w boju przeciwko Alanowi Langerowi. Teraz dostanie szansę na poprawienie swojego rekordu. Walka odbędzie się w limicie kategorii lekkiej do 70 kg.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2015-01-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również