Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Fight Night 7. Fotorelacja i WIDEO z treningu medialnego

fight-night-7-fotorelacja-i-wideo-z-treningu-medialnego

W centrum handlowym M1 w Częstochowie odbył się trening medialny promujący zaplanowaną na 30 listopada 2013 galę Fight Night 7: Obrona Częstochowy, której organizatorem jest grupa NG Promotions.

Podczas zorganizowanego z rozmachem spotkania z kibicami zaprezentował się m.in. jeden z uczestników walki w formule MMA, która odbędzie sie podczas częstochowskiej gali. Swoje umiejętności zaprezentował Łukasz Mielczarski z częstochowskiego Wydra Gym.

Przypomnijmy: dwie walki o młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBF oraz pojedynek byłego mistrza Europy Rafała Jackiewicza to główne punkty gali Fight Night 7: Obrona Częstochowy, która odbędzie się już 30 listopada w Hali Sportowej przy ulicy Żuzlowej. Kibice sportów walki zobaczą 30 listopada w Częstochowie, aż 7 zawodowych pojedynków w boksie i wspomnianą, jedną walkę w formule MMA.

Kibiców z pewnością zelektryzuje walka miejscowego boksera Marcina Siwego, który o mistrzowski tytuł w kategorii ciężkiej zmierzy się z Węgrem Istvanem Ruzsinszkym. W wadze półśredniej o taką samą stawkę będzie boksował Dawid Kwiatkowski, którego rywalem będzie Laszlo Fazekas.

Między linami zobaczymy też byłego mistrza Europy, Rafała Jackiewicza. Przeciwnikiem pochodzącego z Mińska Mazowieckiego pięściarza będzie Lajos Munkacsy, były pretendent do tytułu Global Boxing Council. Drugi pojedynek bokserski po powrocie do tej dyscypliny stoczy współorganizator gali Marcin Najman. W zakontraktowanym na cztery rundy pojedynku zmierzy się z Aleksandrem Serbiciem, mistrzem amatorów Bośni i Hercegowiny z 2004 roku.

Podczas tej samej gali swoją kolejna walkę stoczy także Jacek Chruślicki, którego rywalem będzie Ferenc Zsalek. Debiut na zawodowym ringu zaliczy częstochowianin Tomasz Dobosz. 38-latek zmierzy się z Oliverem Nagym, a potem w roli trenera będzie doradzał Marcinowi Siwemu. Dużych emocji dostarczy z pewnością kibicom także pojedynek Przemysława Wątroby, który podczas częstochowskiej gali zmierzy się w ringu z Rudolfem Vargą (7-4). Węgier na zawodowym ringu miał okazję mierzyć się m.in. z Grzegorzem Proksą.

Opublikowano: 2013-11-24

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również