Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Fighters Arena 7. Tomasz Janiszewski wraca do klatki

fighters-arena-7-tomasz-janiszewski-wraca-do-klatki

20 kwietnia 2013 w Sieradzu do klatki powróci wybitny polski zapaśnik a zarazem jeden z prekursorów polskiego MMA Tomasz "The Granite" Janiszewski (2-2). Zawodnik Alliance Team Warszawa  20 kwietnia w Sieradzu na FA7, skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotąd Krzysztofem Pietraszkiem (3-0).

"The Granite" swoją ostatnią walkę MMA stoczył w 2008 roku, ale sympatykom zapasów nie trzeba przypominać wybitnego zapaśnika. Hardcorowi fani MMA zapewne pamiętają go z fantastycznego pojedynku z Michałem Materlą na jednej z pierwszych imprez MMA w Polsce(2003 rok).  Janiszewski w latach 1997-2004 był członkiem kadry narodowej. Do największych sukcesów naszego  reprezentanta  zalicza się dwukrotne zdobycie Mistrzostwa Polski w stylu wolnym w 2005,2000 roku oraz Vice-Mistrzostwo Świata Juniorów w stylu wolnym. Ponadto jego kariera sportowa owocował w sukcesy na arenie BJJ. W 2009 roku Polak zajął 5 miejsce na Mistrzostwach Świata ADCC przegrywając walkę z Fabricio Verdumem.  Rok później był trzeci. Jego medale w BJJ można mnożyć  bez końca...

- Tomek to wielki talent. Razem jeździliśmy na kadrę Polski i to był gość, który był fenomenem. Nie tylko wymiatał w stylu wolnym, ale również w klasyku nie miał sobie równych. Szalony chłopak świetny zapaśnik, ale przy tym pozytywny człowiek z którym zawsze było wesoło. Jeżeli chodzi o MMA to jest jednym z tych którzy nie kalkulują, stara szkoła... - wspomina kolega z reprezentacji Polski i zawodnik MMA Adam Maciejewski.

Pojedynek Tomasz Janiszewski vs Krzysztof  Pietraszek już 20 kwietnia w Sieradzu na gali Fighters Arena 7.

Opublikowano: 2013-03-29

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również