Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Gala Vale Tudo Cup 2 już 15 czerwca w Hotelu Trylogia w Zielonce

gala-vale-tudo-cup-2-juz-15-czerwca-w-hotelu-trylogia-w-zielonce

Federacja Vale Tudo Promotions organizuje kolejną zawodową galę MMA. 15 czerwca 2014 o godzinie 20:00 odbędzie się Vale Tudo Cup 2 w Hotelu Trylogia w Zielonce. Gala objęta jest patronatem IPA, czyli International Police Association, a więc Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji.

Walki będą odbywały się tym razem w ringu bokserskim. Zobaczymy osiem pojedynków w formule Pro MMA i Semi Pro MMA, a także walkę o pas mistrzowski Vale Tudo Cup w formule K-1 Kobiet w kategorii OPEN.

W jednej z walk wieczoru wystąpi zawodnik MMA, K-1 i pięściarz zawodowy Kamil Bazelak. W ringu pojawi się również Mariusz Dałek, który podczas gali PLMMA 18 pokonał Rafała Niedziałkowskiego.

Ponownie podczas VTC zobaczymy również Michała Kowalskiego, który stoczył w Puławach niezwykle emocjonującą walkę z miejscowym bohaterem Michałem Wojdatem. W zawodowej formule MMA zobaczymy także młodego i utalentowanego Przemysława Stasiaka, który podczas ostatniej gali stoczył zacięty pojedynek w pełnym dystansie z wielokrotnym mistrzem Polski Muay Thai Kamilem Szczepaniakiem.

W swojej zawodowej jedenastej walce wystąpi również Dawid „Harnaś” Haras. Jego przeciwnikiem będzie Grzegorz Białas z Warszawy, dla którego to siódmy zawodowy pojedynek w karierze. Zawodnicy zmierzą się w kategorii do 75 kg.

Pełny fightcard gali już wkrótce.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2014-04-28

Komentarze

av

A Wojtek Buliński też będzie walczył?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również