Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Iron Warriors Team - podsumowanie 2. gali, finał w Bydgoszczy

iron-warriors-team-podsumowanie-2-gali-final-w-bydgoszczy

Druga gala IWT za nami. W czerwcowym wydarzeniu – drugim z trzech zaplanowanych przez IWT do końca 2017 roku – do rywalizacji o finał stanęły 4 zespoły: Klub Boks Poznań, Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa. Wojownicy Klubu Boks Poznań pokonali Klub Sportowy Fux Zabrze, zajmując kolejno miejsce pierwsze i drugie. A zawodnicy z Wałbrzycha po dogrywce pokonali Rosjan, zapewniając sobie trzecie miejsce. Teraz czas na finał, który odbędzie się 2 września br już w nowym miejscu.

Zwycięskie drużyny otrzymały czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce (klub z Poznania), 5 tysięcy za 2 miejsce wywalczyli Zabrzanie, a 3 tysiące za miejsce 3 trafiło do Wałbrzycha.

Transmisję gali śledziło w TV IWT około 300 000 osób.

 • Walka 1: Klub Boks Poznań - Klub Sportowy Fux Zabrze 4:0
 • Walka 2: Imperium Boxing Wałbrzych - Sharke Team Moskwa 3:2
 • Walka 3: Klub Sportowy Fux Zabrze - Imperium Boxing Wałbrzych

Teraz na zawodników i fanów drużynowego MMA czeka kolejna i ostatnia w roku 2017 finałowa gala IWT, z ogromną dawką emocji oraz w nowym miejscu.

Możliwość zrealizowania w ustalonym terminie II gali IWT była dla nas sporym wyzwaniem, jakiego się nie spodziewaliśmy. Byliśmy gotowi na wiele trudnych momentów w trakcie przygotowania naszych imprez, ale ten związany z przekładaniem terminów spowodowany czynnikami od nas niezależnymi, był dla nas jak pojedynek w oktagonie, w którym co chwilę otrzymujemy cios. Jednak po długiej i dość trudnej walce, możemy uznać ją za wygraną. Teraz skupiamy się już tylko na finale, w którym planujemy parę zmian powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

ZMIANY PODCZAS FINAŁOWEJ GALI

Gala finałowa zaplanowana jest na 2 września 2017 w widowiskowo-sportowej Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Do pojedynku stanie 6 zwycięskich drużyn z poprzednich gal IWT. Zawalczą ekipy z Poznania (Klub Boks Poznań), Zabrza (Klub Sportowy Fux Zabrze), Wałbrzycha (Imperium Boxing Wałbrzych), Gdyni (Fight Gym Gdynia), Łodzi (ŁKS Łódź Boks) i Sosnowca (Sportowe Zagłębie Sosnowiec). A jest o co walczyć – za 1 miejsce zespół otrzyma 25 tys. zł, za 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Nauczeni doświadczeniem dwóch poprzednich gal, na finał planujemy kilka zmian. Jedną z nich będzie na przykład większa liczba zawodników – chcemy, aby w drużynie było ich minimum 6, dla zabezpieczenia kadrowego w przypadku kontuzji. Będzie też pojedynek o 5 miejsce. To są zmiany, o których mogę powiedzieć już w tej chwili. O innych będę informował na bieżąco, jak tylko się wyklarują i będziemy pewni, że mają sens. Chcemy poprzez zmiany zwiększyć bezpieczeństwo zawodników, nie tracąc na atrakcyjności wydarzenia, ale też ich bardziej zmotywować dodał Paweł Rydlewski.

Tak jak w poprzednich edycjach gal IWT i na finał przewidziane są dodatkowe atrakcje, między innymi w przerwie wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich raperów – Peja, ale to nie wszystko. Niebawem więcej szczegółów.

BILETY

Trafiły już do sprzedaży bilety. Te na trybuny są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 350 zł, a stół na 8 osób można kupić za 5 tysięcy. Wszystkie bilety dostępne są przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in.http://trend-sport.pl/iwt/).

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Oficjalna informacja IWT

Opublikowano: 2017-06-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również