Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Jest zgoda, by Mayweather jr i McGregor walczyli 26 sierpnia

jest-zgoda-by-mayweather-jr-i-mcgregor-walczyli-26-sierpnia

Podobno Floyd Mayweather jr podpisał, podobnie jak wcześniej Conor McGregor, kontrakt na pojedynek z Irlandczykiem. Podobno też właśnie z tego powodu niepokonany pięściarz, który jakiś czas temu oficjalnie zakończył karierę, wznowił treningi i powrócił w trybie pilnym z Afryki, gdzie był promować siebie i zarabiać kolejne miliony. Teraz ma podobno zgarnąć kolejną, wielką wypłatę, czyli najmniej 100 mln. Jego rywal - podobno - przynajmniej 70 mln.

Wszystko to na razie tylko "podobno", jednak pojawiła się przy okazji także wiadomość na sto procent pewna. Oto Sportowa Komisja Stanu Nevada (NSAC), mimo wcześniejszego wahania, wydała ostatecznie dziś - tj. 14 czerwca 2017 - zgodę na zorganizowanie 26 sierpnia 2017, przez Mayweather Promotions w MGM Grand w Las Vegas, pięściarskiej gali.

Taką informacje podał na Twitterze, będący bardzo blisko tematu, Brett Okamoto z ESPN. Czy to oznacza, że poznaliśmy wreszcie datę widowiska, na które od wielu miesięcy czeka cały sportowy świat? Czy akurat 26 sierpnia - biorąc pod uwagę fakt, że do domniemanego terminu gali pozostało tylko trochę ponad dwa miesiące - to właśnie TEN czas, TEN dzień, TA data?

Oficjalnie wciąż nie ma oficjalnego potwierdzenia, że w sierpniu zobaczymy pojedynek Mayweathera z McGregorem. Wiele jednak wskazuje, że może tak być, tym bardziej że McGregor mówił niedawno, że w bieżącym tygodniu "coś znaczącego ma się w wiadomym temacie wydarzyć", a inna ważna walka - co także jest korzystne dla obu wspomnianych panów - Canelo Alvareza z Giennadijem Gołowkinem zaplanowana jest dopiero na 16 września 2017.

Jesteśmy więc oto świadkami autentycznego przełomu i faktycznie temat walki Mayweather vs. McGregor jest już zasadniczo domknięty? Czy jednak nie?

Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie tej informacji. Na razie wciąż go brak.

Opublikowano: 2017-06-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również