Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Joanna Jędrzejczyk o American Top Team i Berkucie Arrachionie Olsztyn

joanna-jedrzejczyk-o-american-top-team-i-berkucie-arrachionie-olsztyn

Wszyscy doskonale pamiętamy, co wydarzyło się na konferencji prasowej po UFC 211. Joanna Jędrzejczyk bardzo emocjonalnie - płacząc i szybko wychodząc z sali - zareagowała na fakt, że trener Kami Barzini opuszcza American Top Team.

Polska mistrzyni pokładała w nim wielkie nadzieje. To właśnie Barzini - szczególnie w kwestii zapasów - pomagał jej przygotować się odpowiednio do walki z Jessiką Andrade, z którą Joanna Champion, podczas UFC 211, wygrała w wielkim stylu na punkty.

Potem okazało się, że Barzini, owszem, ma teraz inne plany na życie, jednak zadeklarował przy okazji, że wciąż będzie pomagał polskiej wojowniczce.

Wszystkie te wydarzenia były tematem rozmowy przeprowadzonej z Joanną Jędrzejczyk (14-0 MMA, 8-0 UFC) przez portal mmajunkie.com.

Przy okazji tego wywiadu polska mistrzyni UFC, która w ubiegłym roku przeprowadziła się z Olsztyna do Coconut Creek na Florydzie, próbowała wytłumaczyć co dokładnie dzieję się na linii mistrzyni UFC - Berkut Arrachion Olsztyn:

Zaraz po tym, jak postanowiłam opuścić mój dawny klub, wszystko między nami było w porządku. Miałam nadal tam trenować po powrocie do Polski - powiedziała Jędrzejczyk. - Później jednak coś się zmieniło. Wiele mówiono na temat mojej przeprowadzki, pojawiły się różne plotki. Być może to wpłynęło na nasze relacje. Nie było między nami żadnej rozmowy czy próby wyjaśnienia sytuacji. Pojawiły się natomiast komentarze - być może wywołane opiniami wygłaszanymi przez innych ludzi - że robię coś szalonego. Ale ja właśnie udowodniłam, że postąpiłam słusznie. I prawdopodobnie podjęłam najlepszą decyzję w całej mojej karierze. American Top Team już na zawsze pozostanie częścią swojego życia. Ufam pracującym tam ludziom i wierzę w nich. Tworzymy zgrany zespół. Do momentu zakończenia przeze mnie sportowej kariery to właśnie będzie mój team - dodała najlepsza, polska wojowniczka MMA.

JAM/mmajunkie.com

Opublikowano: 2017-05-18

Komentarze

av

Sukces nie należy do American Top Team, ale do samej Asi, która wyciągnęła wnioski i w trakcie samej walki była skupiona i konsekwentna. Tego co zdecydowało o wygranej Asi nie ma np. Krzysiek Jotko, bo jedno to charakter, a drugie, to doświadczenie w MT gdzie walki są wyniszczające i nie ma miejsca na słabszy dzień. Asia jest przykładem osoby która zaczynała od zera i osiągnęła tak wiele. Bzdurą jest że mężczyźni mają trudniej, kiedy Asia robiła 4 walki w roku, to inni balowali, kiedy Asia zawracała na trening inni odpuszczali. Jej siła to konsekwencja w działaniu i budowanie sukcesu małymi kroczkami. Jędrzejczyk dorosła do bycia mistrzynią pod każdym względem i to jest największą jej siłą.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również