Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez już 29 grudnia 2012 roku!

junior-dos-santos-vs-cain-velasquez-juz-29-grudnia-2012-roku

Junior Dos Santos będzie walczył w obronie mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej z Cainem Velasquezem, a nie z Alistairem Overeemem - poinformował Dana White po gali UFC 150. Do pojedynku dojdzie 29 grudnia w Las Vegas.

Brazylijski mistrz bardzo chciał, by jego kolejnym przeciwnikiem był Holender, który na razie jest czasowo zdyskwalifikowany za stosowanie niedozwolonych środków dopingujących. Obaj mieli zmierzyć się w maju tego roku, jednak z powodu dopingowych perypetii Overeema do walki nie doszło.

Holender - o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem - w grudniu 2012 powinien być gotów do powrotu do Oktagonu. Wtedy też mija okres jego zawieszenia.

Dos Santos (15-1 MMA, 9-0 UFC) - jak wyjaśniał niedawno Dana White - bardzo chciał jak najszybszego pojedynku z Overeemem (36-11 MMA, 1-0 UFC). Wszystko dlatego, że brazylijski wojownik czuje się urażony wypowiedziami Holendra na swój temat. Mistrz wagi ciężkiej - jak zdradził szef UFC - miał w rozmowie z nim nazwać Overeema cwelem i zażądać jak najszybszego spotkania w klatce.

- Bardzo szanuję Velasqueza, wiem że zasługuje na kolejny pojedynek o tytuł. Ale ja nie chcę się z nim bić. Chcę Overeema - miał wyjaśniać White'owi Dos Santos.

Na nic się to jednak zdało. W grudniu - wszystko na to wskazuje - zobaczymy rewanżową walkę Junior Dos Santos vs. Cain Velasquez. W pierwszej, w listopadzie ubiegłego roku, Brazylijczyk już w pierwszej rundzie znokautował rywala i odebrał mu tytuł mistrza wagi ciężkiej UFC.

WOJ

Opublikowano: 2012-08-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również