Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Justin Gaethje i Eddie Alvarez trenerami podczas TUF 26

justin-gaethje-i-eddie-alvarez-trenerami-podczas-tuf-26

Mający za sobą bardzo udany debiut w UFC były mistrz WOSF Justin Gaethje oraz były czempion wagi lekkiej Ultimate Fighting Champion Eddie Alvarez będą trenerami dwóch rywalizujących ze sobą drużyn podczas "The Ultimate Fighter 26".

Nagrania do najnowszego programu rozpoczną się w najbliższą środę, 20 lipca 2017 i potrwają sześć tygodni. W zmaganiach wezmą udział zawodniczki, walczące w kategorii muszej. Będzie to moment narodzenia się nowej dywizji w UFC, a zwieńczeniem owych narodzin stanie się kończąca współzawodnictwo batalia o pierwszy w historii pas mistrzyni kategorii do 125 lbs., czyli do 57 kg.

Chęć udział w popularnym reality show wyraziło 46 pań, w tym była mistrzyni Invicta FC Barb Honchak (10-2 MMA, 0-0 UFC), straająca się wcześniej o angaż w TUF 18 Roxanne Modafferi (21-13 MMA, 0-1 UFC) oraz znana z czterech występów w największej organizacji MMA na świecie Lauren Murphy (9-3 MMA, 1-3 UFC).

Co zaś się tyczy trenerów, to Gaethje (18-0 MMA, 1-0 UFC) rozpocznie swoja przygodę z TUF zaraz po efektownym i spektakularnym debiucie w największej organizacji MMA na świecie. 28-letni, utytułowany zapaśnik pokonał przez TKO podczas finałowej gali TUF 25 Michaela Johnsona. Obaj panowie otrzymali potem bonusy za udział w najlepszej walce wieczoru.

Po tym pojedynku Gaethje zaprosił do walki Tony'ego Fergusona, który przyjął wyzwanie. Sprawa jednak stała się w tym momencie nieaktualna.

Oto bowiem kolejnym oponentem "The Highlight" będzie były mistrz Bellatora oraz UFC, Eddie Alvarez (28-5 MMA, 3-2 UFC). Alvarez stoczył niedawno kontrowersyjny, zakończony werdyktem "no cotntest" bój z Dustinem Poirier (21-5 MMA, 13-4 UFC). Poirier starał się o oficjalne zdyskwalifikowanie Alvareza, który wyprowadził trzy niezgodne z przepisami uderzenia kolanami, jego protest został jednak odrzucony.

Opublikowano: 2017-07-14

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również