Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Kamil Bazelak przegrał z Economou podczas gali AWOL 3

kamil-bazelak-przegral-z-economou-podczas-gali-awol-3

1 grudnia w Southend onSea w Anglii odbyła się gala AWOL 3. W walce wieczoru zmierzyli się były strongman Kamil Bazelak i Cypryjczyk Stav Economou, z którym na MMA Attack 3 walczył Damian Grabowski.

Bazelak zaczął od celnych trafień lewym prostym i prawym sierpem w głowę Cypryjczyka, po których Economou sklinczował. Walka toczyła się przy siatce.

Zawodnicy wymieniali uderzenia kolanami i rękoma. W pewnym momencie Kamil Bazelak przewrócił się na matę po otrzymaniu kilku ciosów zadanych przez rywala i zasłaniając głowę rękoma skulił się w żółwia.

Economou postanowił zaatakować i uderzeniami na głowę oraz tułów wykończyć rywala. Po kilku sekundach sędzia widząc skulonego Bazelaka przerwał walkę. Chwilę później Kamil Bazelak miał pretensje o zbyt szybkie przerwanie walki przez sędziego. Tym samym zwycięzcą walki został Economou.

Info: STSport.pl/BoxingNews.pl

Opublikowano: 2013-12-02

Komentarze

av

Skulił się i prosił tak jak kiedyś gdy przyszło mu zmierzyć się z Temidą.! grudnia przerwał ten atak sędzia,a wtedy prokurator z którym się ułożył Kamil Bzylak.
Ot taki powrót do historii

av

to było do przewidzenia , bazelak nie ma kondycji , mma to nie strongmen. grabowski ledwo z nim wygral wiec na co liczyl bazelak , chyba na cod .

av

Moc sila jak topór VANDERLEI

av

Oglądałem walkę, uważam że słusznie przerwał sędzia. Bazelak połozył się na ziemie po kolanie na wątrobę i uderzeniu na prawą storne tułowia, i skulił się, economu wyprowadził z 4-5 uderzeń szybkich, a Bazyl skulony nic nie odpowiadał, egzekucja moim zdaniem.

Nie rozumiem protestu Bazylaka, w sumie 0-3 rekord mówi za siebie, nie ma co spekulowac, Bazylak z najmanem albo z dylewskim moze walczyć

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również