Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Kolejne walki zasilają galę BAMMA 22 w Dublinie

kolejne-walki-zasilaja-gale-bamma-22-w-dublinie

Organizacja BAMMA poinformowała, że do gali w Dublinie zostały dodane cztery kolejne pojedynki, które zasilą kartę wstępną.

Gerard Gilmore (1-0 MMA) vs James Gallagher (0-0 MMA)
Gilmore, po udanym debiucie zmierzy się z zawodnikiem SGB Ireland Jamesem Gallagherem, który jest także uczestnikiem Amatorskich Mistrzostw Świata, organizowanych przez IMMAF.

Fabio Viti (0-0 MMA) vs Keith Coady (0-2 MMA)
W starciu dwóch muszych, debiutujący w zawodowym MMA, Fabio Viti podejmie Keitha Coady'ego, który jak do tej pory dwukrotnie nieudanie próbował swoich sił w MMA. W swoim pierwszym pojedynku przegrał przez TKO w drugiej rundzie, natomiast drugie starcie zakończyło się decyzją na jego niekorzyść.

Chris Boujard (1-0 MMA) vs Conor White (0-1 MMA)
Francuz ma za sobą jeden zwycięski pojedynek. Na gali Cage Warriors 63 pokonał niezłego Petera Queally'ego przez decyzję. Starcie to jednak odbyło się w grudniu 2013 roku, od tamtej pory Boujard nie walczył. Natomiast Conor White debiutował w MMA na polskim podwórku, dokładniej na gali Fighters Arena 10, Polska jednak nie okazała się dla niego szczęśliwa i White przegrał z Viktorem Tomaseviciem w drugiej rundzie przez poddanie.

Patrick Wixted (0-2 MMA) vs Connor Dillon (5-7 MMA)
Dużo bardziej doświadczony od swojego najbliższego rywala Connor Dillon wraca do MMA po dwuletniej przerwie. Przed przerwą przegrał pięć walk z rzędu. Natomiast Patrick Wixted dwukrotnie przegrywał przed czasem. Najpierw we wrześniu 2010 roku został znokautowany w pierwszej rundzie przez Karla Harrisona. Po tym pojedynku Anglik miał sporą przerwę, bowiem drugą batalię w karierze stoczył w marcu tego roku, na gali KOK, lecz z tego pojedynku także wrócił na tarczy.

W walce wieczoru gali BAMMA, młody, perspektywiczny Francuz - Tom Duquesnoy, stanie do obrony pasa kategorii piórkowej. Jego rywalem będzie Brendan Loughnane.

Opublikowano: 2015-07-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również