Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Krzysztof Jotko - Jamajka, dwie oferty walk i Zbigniew Raubo. WIDEO

krzysztof-jotko-jamajka-dwie-oferty-walk-i-zbigniew-raubo-wideo

Krzysztof Jotko (19-1 MMA, 6-1 UFC) wypoczywa właśnie po intensywnym, 2016 roku. Trzy walki, trzy zwycięstwa, znaczący awans w rankingu Ultimate Fighting Championship i wreszcie miano najlepszego, polskiego wojownika MMA - to wszystko efekt ostatnich, bardzo udanych występów "Dżotko" w Ultimate Fighting Championship.

"Chris" spełnia teraz swoje kolejne, wielkie marzenie - jest na zasłużonych wakacjach na Jamajce. Po powrocie z urlopu zamierza znów wziąć się do ciężkiej pracy, m.in. w towarzystwie pomagającego mu już niegdyś trenera, świetnego byłego polskiego pięściarza, wychowawcy wielu (nie tylko) bokserskich talentów, Zbigniewa Raubo, z którym Polak znów nawiązał kontakt.

Oto co Krzysztof Jotko sam mówi nam na temat trwających właśnie wczasów i swoich najbliższych planach:

Wciąż jestem na Jamajce, na moich wymarzonych wakacjach. Za dwa dni wracam do USA, a potem wylatuję na pięć tygodni do Tajlandii - wyjaśnia nam najlepszych z polskich reprezentantów w UFC. - Muszę bowiem zbudować formę przed przygotowaniami do kolejnej walki. Co prawda nie mam jeszcze zaplanowanego pojedynku, ale otrzymałem już dwie oferty bojów z bardzo, ale to bardzo dobrymi zawodnikami z Top 5, więc podjąłem decyzję że muszę jeszcze bardziej i mocniej trenować. Ze Zbigniewem Raubo zobaczymy się w Tajlandii. On przyleci w te okolice na wakacje i będziemy trenować razem okrągły miesiąc. W Tajlandii zaangażuję również trenera od kopnięć, łokci i kolan, a także oddzielnego szkoleniowca od boksu. Dodatkowo, żeby stójka mi się nie znudziła, zajmę się też zapasami. Przede wszystkim jednak przylatuję do Tajlandii zbudować formę i głównie skupiać się na stójce. W połowie marca wracam do ATT i zostaję tam na stałe. Wszystko jest już zorganizowane, a ja jestem gotów na podbój UFC w 2017 roku - kończy Krzysztof Jotko.

A to krótki przykład, w jaki m.in. sposób Krzysztof spędza wakacje na Jamajce:

Opublikowano: 2017-01-10

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również