Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Krzysztof Jotko zachwycony treningami w American Top Team

krzysztof-jotko-zachwycony-treningami-w-american-top-team

Krzysztof Jotko (17-1 MMA, 4-1 UFC) szykuje się do swojego kolejnego pojedynku, który stoczy na UFC Fight Night 89, z Tamdanem McCrorym (14-3 MMA, 6-3 UFC). Oto jak polski wojownik, specjalnie dla portalu MMAnia.pl, opisał co ostatnio porabiał za granicą:

Kończy się właśnie drugi tydzień ciężkich treningów w American Top Team. Przylot do tego  miejsca był strzałem w dziesiątkę. Mam tutaj wszystko, czego potrzebuję, żeby wejść na szczyt. Byłem w różnych miejscach oraz klubach, ale to właśnie ATT jest moim numerem 1.

Dlaczego? Zajęcia odbywają się w nowym, mającym ok. 3-4 miesięce, obiekcie. Na miejscu jest olbrzymia mata, klatka, siłownia oraz miejsce do treningów kondycyjnych. Wszędzie jest czysto i przyjemnie.

Do tego 4-5 trenerów przygląda się sparingom, podczas których zawodnicy podzieleni są na grupy. Każdy trenujący jest więc dokładnie obserwowany oraz dostaje rady i wskazówki po każdej rundzie.

Dodam też, że nie brakuje tutaj sparingpartnerów. 90% z nich to topowi zawodnicy UFC, Bellatora, czy ONE FC.

Sam miałem okazję potrenować z Hektorem Lombardem, Dustinem Porierem, Thiago Alvesem, Jorge Masvidalem czy Amandą Nunes.

Moim głównym sparingpartnerem jest Jordan Young. To 21-letni, młody talent o podobnych gabarytach, jak mój kolejny przeciwnik Tamdan McCrory.

A co do parterowych sparingów, to  nie mogłem sobie wymarzyć lepszego treningowego kompana. Jest nim dwukrotny mistrz świata w ju-jitsu i złoty medalista z Abu Dabi, Antonio Carlos Junior.

W ATT mam więc wszystko, żeby zwyciężyć z MacCrorym i jeśli zdrowie mi  pozwoli oraz dotrwam cały do momentu ropoczęcia gali, to możecie się spodziewać emocjonującej walki.

Tamdan jest topowym wojownikiem, ma ogromne doświadczenie i zachowuje duży spokój w Oktagonie.

Zdaję sobie również sprawę z tego, że nic go nie obchodzi, kiedy walczy. Muszę pamiętać, że nawet jeśli złamie nogę czy rekę to i tak go nie zatrzymam

Czekające mnie wyzwanie to  dla mnie najważniejsza, dotychczasowa potyczka w Oktagonie. Zamierzam ją wygrać.

Opublikowano: 2016-05-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również