Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

KSW 19. Mamed Chalidow zawalczy 12 maja w Łodzi

ksw-19-mamed-chalidow-zawalczy-12-maja-w-lodzi

I wszystko jasne! Gala KSW 19 odbędzie się 12 maja 2012 w łódzkiej Atlas Arenie! Realne pojedynki w formule MMA, trzynaście tysięcy widzów w hali i kilka milionów przed telewizorami. A w rolach głównych oni, współcześni gladiatorzy z krwi i kości.

W dwóch walkach wieczoru zobaczymy tych, którzy dla polskich fanów są najbardziej rozpoznawalnymi przedstawicielami wszechstylowej walki wręcz. Swój dwunasty pojedynek dla Federacji KSW stoczy najlepszy zawodnik wagi średniej w Europie Mamed Chalidow. W drugim głównym boju zobaczymy byłego pięciokrotnego mistrza świata zawodów Strong Man Mariusza Pudzianowskiego. Ich rywali poznamy wkrótce (TUTAJ nasze przewidywania dotyczące KSW 19).

W walce o pas międzynarodowego mistrza Federacji KSW w wadze średniej zobaczymy szczecinianina Michała Materlę. Popularny „Cipao” w tej chwili przebywa w USA, gdzie ostro trenuje w American Kickboxing Academy, m.in. z byłym mistrzem UFC, Cainem Velasquezem.

Kolejnym uczestnikiem majowej gali będzie Antoni Chmielewskim. Jego przeciwnikiem będzie najprawdopodobniej Matt Horwich. Limit wagowy tego pojedynku to - 84kg.

Podczas gali wystąpi również najlepszy zawodnik wagi półśredniej w Polsce, Aslambek Saidov.

Na gali KSW 19, po raz pierwszy w ośmioletniej historii Federacji KSW. zobaczymy pojedynek z udziałem kobiet. Zmierzą się w niej mistrzyni świata K-1 Rules Marta Chojnoska i mająca na swoim koncie pięć zawodowych walk  formule MMA Paulina Suska.

Transmisję z gali KSW będzie można oglądać na żywo na dwóch kanałach jednocześnie: na Polsacie i Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:00.

Antek Chmielewski dla MMAnia.pl o swoich przygotowaniach do pojedynku z Horwichem:

Opublikowano: 2012-03-26

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również