Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

KSW 23. Martin Lewandowski: Grove chyba wygrał z Materlą. WIDEO

ksw-23-martin-lewandowski-grove-chyba-wygral-z-materla-wideo

Wywiad z Martinem Lewandowskim po KSW 23. Szef KSW opowiada w nim o kontrowersjach związanych z tą udaną galą oraz o planach organizacji na przyszłość, m.in. o debiucie Iwony Guzowskiej oraz o wprowadzeniu opłat licencyjnych od sponsorów zawodników.

Opublikowano: 2013-06-10

Komentarze

av

KSW to najgorsza organizacja w Polsce oszukali chlopa,Kendal wygral z materla,a kurde okazalo sie inaczej,to nie mozliwie.

av

Michał 100% zasłużona wygrana. Konsekwentnie dąży do celu jaki sobie obrał, mam nadzieje że mu się uda.

Osobiście uważam ze duetowi K&L byłoby na reke żeby Michał przegrał i stracił pas, a później wielki rewanż Mameda w walce o pas z Grovem. Mamed pewnie by wygrał i został nowym mistrzem KSW ... pozniej by mieli wielką kartę przetargową żeby nakłonić Michała do walki o pas z Czeczenem.

av

nie będę się wypowiadał co do remisu po 3 rundach, bo jak oglądałem walkę w kilka osób to zdania były podzielone więc można uznać że remis był uczciwy, jednak patrząc na rundę dogrywkową to wydaje mi się że Cipek wygrał uczciwie, był zawodnikiem bardziej aktywnym, prawie całość rundy kontrolował walkę , miał więcej udanych akcji niż Groove, w sumie w tej rundzie Groove zapierdzielił mu 2 pięty które nie zrobiły na Cipku wrażenia a reszta to słabe proste

wiele osób się burzy bo faktycznie Cipek krwawił mocno, a Groove nie ale to nie ilość upuszczonej krwi w mma wygrywa, osobiście szacunek dla obu ale ten kto mówi że MATERLA przegrał to się nie zna ;)

av

materla wdupił to raz z chalidowem to 2 minut by nie przetrwał pudzian to pizda a ksw to wielkie jebane go wno appv to złodziejstwo

av

ja się znam

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również