Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

KSW 30. Borys Mańkowski szykowany na walkę wieczoru

ksw-30-borys-mankowski-szykowany-na-walke-wieczoru

W udzielonym niedawno naszemu portalowi wywiadzie Borys Mańkowski dziwił się, że od czasu zdobycia mistrzostwa KSW nie otrzymał kolejnej propozycji walki. Sprawa braku Borysa na KSW 29 stała się tematem poważnej dyskusji wśród polskich fanów MMA, aż wreszcie na Facebooku pojawiło się wydarzenie-protest "Chcemy Borysa Mańkowskiego na KSW 29" (TUTAJ szczegóły) z grafiką, którą widzimy powyżej. Na poszukiwania Borysa udał się również w jednym ze swoich blogów Łukasz "Juras" Jurkowski.

Na całe to zamieszanie zareagował właśnie, także na Facebooku, jeden z współwłaścicieli wiodącej, europejskiej organizacji MMA. Maciej Kawulski zasugerował, że pojedynek Mańkowskiego będzie walką wieczoru podczas KSW 30.

Oto co napisał Maciej Kawulski:

Witam wszystkich fanów Borysa Mańkowskiego oraz KSW.

Jest mi niezmiernie miło, że nasza praca jest dla was aż tak ważna.  Borys od gali KSW 27 nie jest już tylko zwykłym zawodnikiem naszej Federacji, jest jej mistrzem, a co za tym idzie wkroczył na zupełnie nową (również dla niego) drogę promocji. Każdy Mistrz zasługuje na walkę, która będzie głównym daniem eventu, na którym się pojawi. Mańkowski to już znane i zauważone nazwisko na polskim rynku, ale ciągle za małe by zabłysnąć w rażącym świetle takich nazwisk jak Khalidov, Pudzianowski, Nastula czy Materla. Fakt, że Federacja nie ukryła pierwszej obrony pasa Borysa na dole fightcardu gali KSW 29 ale uznała, że zasługuje na oddzielne wydarzenie i główną na niej walkę to ukłon w stronę zawodnika którego szanujemy i w którego wierzymy. Na jubileuszowej, trzydziestej gali KSW Borys Mańkowski będzie miał szansę nie tylko udowodnić światu, że jest lepszy od swojego rywala, ale przede wszystkim, że jego nazwisko jest w stanie udźwignąć ciężar całej gali, a więc zasłużyć na zaufanie jakim obdarzyła go Federacja oraz wy fani angażując się w komentowany przeze mnie protest.

Czekamy więc i my z niecierpliwością na to wydarzenie.

JAM

A na koniec przypomnienie naszego ostatniego wywiadu z Borysem Mańkowskim:

Opublikowano: 2014-10-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również