Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Melvin Guillard będzie walczył z Justinem Gaethje o tytuł WSOF

melvin-guillard-bedzie-walczyl-z-justinem-gaethje-o-tytul-wsof

Zgodnie z przewidywaniami była gwiazda UFC Melvin Guillard, dzięki swojemu zwycięstwu na WSOF 11, będzie kolejnym rywalem mistrza World Series of Fighting w wadze lekkiej, niepokonanego Justina Gaethje.

Guillard (32-13-2, 2 NC MMA) zmierzy się z Gaethje (12-0 MMA) jeszcze w tym roku.

Na pewno jednak do boju obu panów nie dojdzie na najbliższej WSOF 12, która pierwotnie miała odbyć sie 2 sierpnia 2014 w Tokio, a ostatecznie zostanie zorganizowana tydzień później w Las Vegas.

Guillard, który wcześniej miał kłopoty ze zrobieniem wagi, zadebiutował w WSOF tydzień temu. Na gali nr 11 pokonał ostatecznie przez TKO swego byłego kolegę z sali treningowej, Gesiasa “JZ” Cavalcante.

Przypomnijmy, że "The Young Assassin" stracił zatrudnienie w UFC po marcowej gali Fight Night 37 w Londynie, podczas której przegrał z Michaelem Johnsonem. 31-letni wojownik, po pięciu kolejnych zwycięstwach odniesionych w barwach Ultimate Fighting Championship, zanotował ostatnio dwa zwycięstwa i pięć przegranych (jedna walka zakończyła się werdyktem "no contest"), z czego trzy porażki poniósł już w pierwszej rundzie.

Przed walką Guillarda z Cavalcante sugerowano, że jej triumfator będzie kolejnym rywalem mistrza wagi lekkiej WSOF. Teraz te doniesienia się potwierdziły. A Guiilard stanie do rywalizacji z Jusitnem Gaethje, który na WSOF 11 po raz pierwszy w historii bronił wywalczonego w styczniu tego roku, po 69 sekundach potyczki z Richardem Patishnockiem, mistrzowskiego tytułu.

Gaethje w walce wieczoru gali w Daytona pokonał w drugiej rundzie przez TKO Nicka Newella.

WOJ

Foto: World Series of Fighting

Opublikowano: 2014-07-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również