Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Mirosław Okniński dziękuje całej ekipie i życzy Wesołych Świąt

miroslaw-okninski-dziekuje-calej-ekipie-i-zyczy-wesolych-swiat

Mirosław Okniński, szef PLMMA, z okazji Wielkiej Nocy postanowił wlać trochę optymizmu w serca wszystkich fanów. I przy okazji życzyć im Wesołych Świąt:

Okres mamy szczególny, sprzyjający okazywaniu optymizmu i radości. No to i ja postanowiłem podzielić się z okazji Świąt Wielkanocnych takimi właśnie emocjami.

Za nami bowiem – to taka drobna refleksja na początek – bardzo udana, marcowa gala PLMMA 72. Udana przede wszystkim dzięki wsparciu Pana Prezesa Dariusza Dąbskiego i jego TV Puls. Profesjonalna Liga MMA, dzięki możliwości zaprezentowania się w tak zacnym i eksponowanym miejscu jak wspomniana telewizja, jest teraz na krzywej wznoszącej czego dowodem kolejne, zbliżające się wydarzenie - PLMMA 73.

Transmisję z tej gali także będzie można, rzecz jasna, oglądać w TV Puls. 20 maja czeka nas wszystkich kolejna, sportowa uczta.

Nie byłoby jej jednak – podkreślam to po raz kolejny – gdyby nie Prezes Dariusz Dąbski i jego wsparcie. Dodam też, że nie moglibyśmy znów pojawić się na antenie TV Puls bez udanej akcji pod nazwą „PLMMA 72”. To dzięki pracującym przy tej gali osobom, tak z samej telewizji jak i wspierającej jej ekipy produkcyjno-realizacyjnej, oraz bez pomagających mi przy organizacji marcowego przedsięwzięcia grona ludzi, a także sponsorów, cały pomysł spaliłby na panewce.

A tymczasem nie spalił. I dlatego 20 maja w Ciechanowie znów pojawią się w akcji nasi najlepsi zawodnicy, którym także chciałem podziękować za współpracę, zaangażowanie i emocjonujące walki.

PLMMA 73 to będzie – nie mam co do tego wątpliwości – wielkie, międzynarodowe widowisko, które znów spodoba się nie tylko kibicom na trybunach, ale także ogromnej rzeszy widzów TV Puls.

Dziękuję jeszcze raz za dotychczasową współpracę, proszę o więcej i życzę wszystkim Wesołych Świąt!

Mirosław Okniński

Opublikowano: 2017-04-15

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również