Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Mistrz świata IMMAF Kevin Szaflarski przechodzi na zawodowstwo

mistrz-swiata-immaf-kevin-szaflarski-przechodzi-na-zawodowstwo

Już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia w Nowym Targu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w LOW KICK. W walce wieczoru tych zawodów zobaczymy Kevina Szaflarskiego, mistrza świata MMA IMMAF z 2015 roku oraz mistrza Polski ALMMA 2016. Kevin stoczy zawodową walkę w formule MMA. Jego rywalem będzie Norbert Czyżewski.

Zawodnik z Podhala na co dzień trenuje w warszawskim klubie S4 z polskimi zawodnikami walczącymi w UFC - Marcinem Tyburą, Danielem Omielańczukiem czy Janem Błachowiczem. Do pojedynku w Nowym targu przygotowywał się w Jackson Wink MMA Academy w Albuquerque, gdzie trenował z samym Jon Jonesem.

Kevin Szaflarski ma bardzo duże doświadczenie w amatorskim MMA, jest kilkukrotnym amatorskim mistrzem polski w tej formule.

Jego pierwsza zawodowa walka - z Czechem Aleksandrem Cverną - została przerwana przez lekarza. Powodem takiej decyzji była kontuzja barku u polskiego zawodnika, co w konsekwencji zapisano jako przegraną Polaka.

Organizator zawodów Wojciech Hoły:

Obaj zawodnicy mają bardzo bogate doświadczenie amatorskie, jednak jeśli chodzi o zawodowstwo, stawiają dopiero pierwsze kroki. Styl bazowy zawodnika z Warszawy to BJJ. Czeka nas ciekawa i emocjonująca konfrontacja dwóch młodych, ambitnych i utalentowanych wojowników.

JAM/oficjalna informacja teamu Kevina Szaflarskiego

Opublikowano: 2017-04-21

Komentarze

av

Może rewanż z tym czechem

av

Wow!

av

Swietna Wiadomosc eNTe trzyma kciuki!!!

av

Dobry dzik!

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również