Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

MMA Nastula Cup /PLMMA 67. Naruszczka vs. Brandys 2 walką wieczoru

mma-nastula-cup-plmma-67-naruszczka-vs-brandys-2-walka-wieczoru

To może być jedna z ciekawszych walk w polskim MMA w 2016 roku. Jak dowiedział się portal MMAnia.pl 21 maja 2016, podczas MMA Nastula Cup/PLMMA 67 w Łomiankach, zobaczymy w akcji anonsowanego wcześniej Marcina Naruszczkę oraz Pawła Brandysa. Będzie to druga w historii potyczka obu panów.

Reprezentant Nastula & Okniński Team będzie bronił w tym pojedynku toczonym na zasadach PRIDE (10 min. + 5 min. + 5 min.) mistrzowskiego pasa wagi półciężkiej, wywalczonego w październiku ubiegłego roku po boju z Nikosem Sokolisem.

Naruszczka, kolejny pojedynek po pokonaniu Greka, stoczył w styczniu tego roku w "swoim" Wyszkowie, na PLMMA 62/AFC 6. Tym razem 33-letni wojownik był lepszy od Krzysztofa Sadeckiego.

Najbardziej spektakularny triumf "syn marnotrawny" Mirosława Oknińskiego zanotował jednak w marcu tego roku, na warszawskim Torwarze, kiedy to w efektowny sposób na FEN 11 znokautował Rafała Haratyka.

Pierwszy bój Naruszczka vs. Brandys był także pierwszym występem Naruszczki w klatce po powrocie pod trenerskie skrzydła wspomnianego Mirosława Oknińskiego i po ponad rocznej przerwie w startach.

Marcin Naruszczka i Paweł Brandys dali w czerwcu 2015 bardzo dobry pojedynek. O ile w pierwszej rundzie znacznie lepiej radził sobie Brandys, który z rozmachem atakował rywala, częściej trafiał i na dodatek niszczył nogę Naruszczki potężnymi low-kickami, o tyle w drugiej walka zdecydowanie bardziej się wyrównała.

Nienadążający za przeciwnikiem, wyprowadzający czytelne ciosy reprezentant wtedy jeszcze Poland: Top Team zaczął odrabiać straty i mimo kolejnych kopnięć oraz ciosów rywala sam także zaczął znajdować sposób na prowadzenie tego boju.

Końcowa akcja drugiego starcia przy siatce, gdy Naruszczka zabrał się za zapasy, zwiastowała nam całkowite odwrócenie ról w rundzie trzeciej. I tak też się stało. To powracający do klatki oraz do trenera Oknińskiego wojownik zaczął dominować w klatce, wywracać rywala i bardzo skutecznie kontrolować potyczkę w parterze. Ostatecznie, po emocjonującej konfrontacji, sędziowie ogłosili większościowy remis.

Brandys (5-2-2 MMA, 5-1-1 PLMMA) stoczył potem jeszcze jedną potyczkę, w marcu tego roku z Ireneuszem Cholewą. Ona także zakończyła się remisem.

Wojownik z Oświęcimia ma na koncie łącznie siedem występów na galach Profesjonalnej Ligi MMA, z których wygrał pięć, z czego cztery przed czasem.

TUTAJ rozpiska gali.

JAM

Opublikowano: 2016-04-07

Komentarze

av

Naruszczka tym razem z łatwością pokona Brandysa po dobrej bitce

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

WAR Naruszczka!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

Tylko Paweł !!!!!!!!

av

co to za powtarzane/dublowane wielokrotnie komentarze popierające Brandysa? żenada jakaś

av

Brandys sam sobie komentuje z tym "tylko paweł !!!!!" czy to robota jakiegoś jego kolegi? xD

av

Brandys jest cieki zero kondycji,wygląd może ma ale rozumem też nie grzeszy,więc? Naruszczka

av

@:

@:
LUbie to!

av

Sorki Panowie. Miałobyć tylko raz "tylko Paweł " problem z zasięgiem w tel i stąd tyle razy sie dodało. Moderator strony może usunąć i zostawić tylko jedno. Pozdrawiam

av

Tylko Brandys !

av

marcin jestesmy zawsze Z toba i za toba

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również