Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

ONE Championship. Michał Pasternak: jadę do Makau po zwycięstwo

one-championship-michal-pasternak-jade-do-makau-po-zwyciestwo

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Polsce Michał Pasternak (12-2 MMA, 1-2 ONE) poznał kolejnego rywala, z którym przyjdzie mu zmierzyć się na gali azjatyckein organizacji ONE Championship. Reprezentant Nastula & Okniński Team zawalczy 5 sierpnia 2017 w Makau z Brazylijczykiiem Leandro Ataidesem (9-3 MMA, 3-3 ONE).

Polak chce odnieść drugie zwycięstwo na gali ONE i znów znaleźć się na liście kandydatów do walki o mistrzowski pas.

Już w przyszłym tygodniu wylatuję do Tajlandi, żeby rozpocząć konkretne przygotowania do czekającego mnie pojedynku i przy okazji na sto procent zaaklimatyzować się w nowych warunkach. Nie chcę, by tym razem zaskoczył mnie klimat - pamiętam, jak w Singapurze, mimo że i tak byłem tam jakiś czas wcześniej, zabrakło mi kondycji. Choć akurat kondycja zawsze była moją mocną stroną.

Teraz tak nie będzie. Zrobię wszystko, by wygrać. To dla mnie bardzo ważne wyzwanie. Nie zmarnuję tej szansy. Powtarzam: jadę do Makau po zwycięstwo - komentuje w rozmowie z portalem MMAnia.pl Michał Pasternak.

Pasternak, który swój ostatni pojedynek stoczył 20 maja 2017 na PLMMA 73 w Ciechanowie (wygrał tam w efektownym stylu, przez TKO, z Sylwesterm Borysem) w ONE Championship mierzył się ostatnio z prawdziwymi tuzami: Rogerem Gracie i Aung La N Sangiem. Z Brazylijczykiem Polak rywalizował o mistrzowski pas. I - jak zapewnia - jego celem jest kolejny bój o tytuł.

O mistrzostwo ONE walczył już jakiś czas temu także najbliższy rywal Pasternaka, Leandro Ataides. Brazylijczyk, specjalista od BJJ, który w maju ubiegłego roku przegrał z Marcinem Prachnio, w listopadzie 2014 walczył z Igorem Sviridem o pas czempiona kategorii średniej. Brazylijski fighter poległ już w 17 sekundzie tej potyczki, potem przegrał jeszcze dwukrotnie (w tym ze wspomnianym Prachnio), aż wreszcie w grudniu ubiegłego roku pokonał Mohameda Aliego i wrócił na zwycięską ścieżką

Nikomu źle nie życzymy, ale nie zmartwimy się jeśli znów z niej zboczy po konfrontacji z Michałem Pasternakiem.

JAM

Opublikowano: 2017-06-28

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również