Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Organizacja UFC ogłosiła trzy walki na najbliższą galę w Glasgow

organizacja-ufc-oglosila-trzy-walki-na-najblizsza-gale-w-glasgow

Paul Craig zawalczy w Glasgow przed swoją publicznością

Organizacja UFC ogłosiła dzisiaj trzy zestawienia, które będzie można obejrzeć podczas powrotu największej organizacji MMA na świecie do Glasgow, w niedzielę 16 lipca 2017 w arenie The SSE Hydro. Bilety będą w sprzedaży od piątku, 2 czerwca. 

Szkot Paul Craig (9-1 MMA) jest pierwszym nazwiskiem potwierdzonym na tę galę. Zmierzy się on z finalistą programu The Ultimate Fighter, Khalilem Rountree (6-2 MMA).

Craig, wchodząc do Oktagonu przed własną publicznością, będzie chciał udowodnić swoją wartość i powrócić na ścieżkę zwycięstw. Natomiast Rountree zechce zapewne  zostać zapamiętany tak jak po niesamowitym nokaucie, przez który pokonał Daniela Jolly w lutym.

Jeszcze nigdy jako profesjonalny zawodnik nie walczyłem w swojej ojczyźnie, a fakt że jestem na karcie gali w Glasgow, 10 minut od mojego domu, jest po prostu niesamowity - powiedział Paul Craig. - Usłyszeć szkockich fanów wspierających mnie w czasie, gdy będę wychodził na arenę 16 lipca, to wręcz cudowna rzecz. Mam nadzieję, że MMA w Szkocji oraz w całym Zjednoczonym Królestwie nadal będzie się rozwijało. Co raz więcej słychać o tym sporcie i chciałbym, aby co raz więcej zawodników ze Szkocji zyskało uznanie na jakie zasługują - dodał Craig.

Walijczyk Jack Marshman (21-6 MMA) będzie liczył na wsparcie swoich kibiców, którzy zrobią sobie krótką wycieczkę do Glasgow, aby zobaczyć jak walczy z Kanadyjczykiem Ryanem Janesem (9-2 MMA). Obaj zawodnicy świetnie rozpoczęli swoje kariery w UFC i obaj będą szukali ponownego zwycięstwa, bowiem chcą piąć się w górę rankingu kategorii średniej UFC.

Na gali UFC Fight Night: Glasgowzawalczą również zawodnicy kategorii ciężkiej, Anglik Mark Godbeer (12-3 MMA) oraz Amerykanin Justin Willis (4-1 MMA). Bardzo mocno bijący Godbeer będzie chciał dodać kolejne zwycięstwo do swojego rekordu wygrywając z debiutującym przed szkockimi kibicami Willisem.

Gdy ogłosiliśmy nasz powrót do Glasgow kilka tygodni temu, reakcja fanów była fenomenalna - powiedział Joe Carr, Dyrektor UFC ds. Międzynarodowych. - Nasza gala w lipcu 2015 roku wyprzedała się w zaledwie kilka minut, a jeśli weźmiemy pod uwagę to w jaki sposób fani zareagowali na ogłoszenie tegorocznego wydarzenia, możemy spodziewać się podobnego scenariusza 2 czerwca, gdy bilety trafią do sprzedaży. Już nie możemy się doczekać, aby po raz kolejny zorganizować tu galę, która będzie zapamiętana na lata.

Bilety na galę UFC Fight Night: Glasgow  będą w sprzedaży od piątku, 2 czerwca od 10:00 BST poprzez Ticketmaster. 

Członkowie Fight Club będą mieli okazję zakupić bilety wcześniej, w środę 31 maja od 10:00 BST, natomiast subskrybujący newsletter UFC będą mogli nabyć swoje wejściówki już 1 czerwca od 10:00 BST.

Fani, rejestrujcie swoją chęć wzięcia udziału w wydarzeniu na  www.ufc.com/Glasgow

Aby otrzymać dodatkowe informacje oraz aby zapisać się do newslettera UFC, wejdź na UFC.com lub obserwuj profil @UFCEurope na Twitterze.

Oficjalna informacja organizacji UFC

Opublikowano: 2017-04-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również