Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Patryk Grudniewski wystąpi na KSW 31 w Trójmieście

patryk-grudniewski-wystapi-na-ksw-31-w-trojmiescie

Jeden z najlepszych uderzaczy w kategorii lekkiej w Polsce oraz zwycięzca 2. Amatorskiego Pucharu KSW Patryk Grudniewski (5-4 MMA, 4 KO) podpisał kontrakt z największą organizacją MMA w Europie i wystąpi na gali KSW 31, 23 maja w ERGO Arenie w Gdańsku/Sopocie.

Efektownie walczący zawodnik Fighters Factory Oleśnica i Ankosu Zapasy Poznań zaprezentuje się kibicom w jednej z dwóch walk w karcie wstępnej. Wywodzący się ze sportów uderzanych 31-latek, w 2012 roku wygrał Amatorski Puchar KSW w kategorii do 80 kilogramów. Podczas kolejnej edycji imprezy Grudniewski zajął trzecie miejsce w limicie do 73 kilo.

Po nieudanym początku zawodowej kariery w wadze półśredniej, oleśniczanin przeniósł się do kategorii niżej. W limicie 70 kilogramów zanotował cztery zwycięstwa w pięciu występach, wszystkie przed czasem.

O KSW 31

Kolejna gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO ARENIE, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSW Tomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpią Mariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z jeszcze nieznanym rywalem oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-7, 10 KO).

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2015-03-04

Komentarze

av

to jakis zart?! Moj Jaca pokonał go bezproblemu a to on jest w ksw

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również