Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Pięć powodów, dla których warto obejrzeć PLMMA 29 EXTRA. WIDEO

piec-powodow-dla-ktorych-warto-obejrzec-plmma-29-extra-wideo

Oto powody, dla których warto obejrzeć nadchodzącą Profesjonalną Ligę MMA 29 EXTRA. Nie zapominajmy też, że poza wymienionymi argumentami ważny jest jeszcze jeden: debiut Łukasz Chlewickiego w PLMMA i to w boju z cenionym Vaso Bakoceviciem.

 1. Znów zobaczymy w akcji Damiana Matwiejczuka. Jego rywalem będzie kolejny reprezentant płockiego klanu Rajewskich w PLMMA, Sebastian. Rajewscy, bijący i kopiący z ogromną mocą fachowcy od walki w stójce, którzy przekwalifikowują się ostatnio z kick-boksingu i sandy na mieszane sztuki walki, odnoszą zwycięstwo za zwycięstwem. Matwiejczuk też ostatnio wygrał, na PLMMA 24, mocno przy okazji rozbijając rywala. Dlatego pojedynek Matwiejczuk vs. Sebastian Rajewski to będzie prawdziwa wojna w klatce.
 2. Adam Kowalski, reprezentant Arrachionu Olsztyn, wraca do klatki po porażce z Bartoszem Fabińskim. Arkadiusz Jędraczka, który nie ma ostatnio dobrej passy, został niedawno, także w Legionowie, pokonany przez Michała Pasternaka. Obaj aż palą się do tego, by wygrać i zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach. Ta bitwa na pewno zakończy się przed czasem. I długo będziemy ja wspominać.
 3. Bracia Celińscy to twardzi mężczyźni. Karol walczy dla KSW, Pawła znów zobaczymy w PLMMA. Celiński to kolejny reprezentant Arrachionu, w którym uczy się tajników MMA od Mameda Khalidova. Mamed nigdy nikogo na treningach nie oszczędza, a zawodnicy z Olsztyna nigdy nie oszczędzają potem nikogo w walce. Trudno więc spodziewać się, by Celiński chciał na PLMMA 29 litować się nad Danielem Rajcą. Z wzajemnością zresztą.
 4. Piękna, szybka, niebezpieczna. Lena Tkhorevska zmierzy się z Anną Moldavchuk w walce o mistrzostwo PLMMA wagi atomowej, czyli do 48 kg. Niby nic, chucherko z tej Tkhorevskiej, można powiedzieć. Ale jeśli popatrzy się jak nokautuje lub poddaje Lena, po plecach przechodzą ciarki. W klatce Tkhorevska z delikatnej dziewczyny zmienia się w drapieżnika. Warto zobaczyć kolejną transformację Leny, tym razem w Legionowie.
 5. No i wreszcie walka wieczoru, która byłaby ozdobą każdej, polskiej gali MMA. Mistrz wagi średniej Michał Szuliński, kolejny klubowy kolega Mameda Khalidova, stanie do pierwszej obrony pasa w walce z Bartoszem Fabiński. Fabiński zmasakrował na PLMMA 26 w Legionowie Antoniego Chmielewskiego, natomiast Szuliński wywalczył tytuł po poddaniu Mateusza Pogudza na PLMMA 14, także w tym mieście. Obaj świetni technicznie, obaj mocno bijący, obaj nie bojący się parteru. To może być jeden z najlepszych pojedynków roku 2014 w polskim MMA.

Zapraszamy na PLMMA 29 do Orange sport. Transmisja w sobotę 15 marca o godz 20:00.

JAM

Grafika: Paweł Paulnajman Najmowicz

Opublikowano: 2014-03-13

Komentarze

av

Z tym że Fabiński "zmasakrował" Chmielewskiego to lekka przesada. Rozciął go jednym łokciem, a cutman był tak niekompetentny, że nawet wazeliny nie miał ze sobą, tylko jakąś szmatę do wycierania krwi, więc doktor przerwał, bo nie mieli jak zatamować.

av

Antek, moze pogodz sie wreszcie z porazka albo popros o rewanz jesli tak Cie to boli

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również