Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

PLMMA 73. Dawid Drobina ma walczyć z Mattem Horwichem

plmma-73-dawid-drobina-ma-walczyc-z-mattem-horwichem

Dawid Drobina (8-4 MMA, 2-1 PLMMA) ma być przeciwnikiem Matta Horwicha (29-25-1 MMA, 1-1 PLMMA) podczas PLMMA 73, zaplanowanej na 20 maja 2017.

Drobinę  oglądaliśmy po raz ostatni w klatce na PLMMA 70 na warszawskim Torwarze. Pochodzący z Opola wojownik walczył w stolicy z Wojciechem Orłowskim i wygrał z nim w drugiej rundzie przez skrętówkę, wykorzystując fakt że reprezentant Nastula & Okniński Team w pewnym momencie, dość niespodziewanie, opadł całkowicie z sił i przestał bronić się zupełnie przed atakami rywala. 

Dodajy, że Drobina ma na koncie łącznie trzy boje w Profesjonalnej Lidze MMA. W pierwszym z nich, we wrzesniu 2015 na AFC 1/PLMMA 58 w Zgorzelcu, pokazał się z bardzo dobrej strony. Po dynamicznym i efektownym występie w drugiej rundzie rozbił łokciami w parterze miejscowego bohatera, Mateusza Pogudza.

Późniejj trenujący w Namysłowie wojownik rywalizował z Mateuszem Strzelczykiem o tytuł mistrza Profesjonalnej Ligi MMA w wadze średniej i przegrał ten pojedynek sędziowską decyzją.

Horwich natomiast, z którym ma w maju mierzyć się Drobina, zaliczył 4 marca w Łomiankach pierwsze zwycięstwo w MMA od grudnia 2012 roku. Amerykanin podczas PLMMA 72 poddał w drugiej rundzie Davida Ramiresa.

TUTAJ rozpiska PLMMA 73.

TUBA

Opublikowano: 2017-03-12

Komentarze

av

Dobre zestawienie, a na KSW Judas vs Sokodju a miał być super rywal. Dali mu gościa 15 razy znokautowanego. On juz ma problemy z pamięcią i nie wie jak się nazywa.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również