Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

PLMMA. Di Chirico i Chmielewski zgadzają się na mistrzowską walkę

plmma-di-chirico-i-chmielewski-zgadzaja-sie-na-mistrzowska-walke

Tuż po tym, jak podczas PLMMA 47 EXTRA na warszawskim Wilanowie amatorski mistrz świata IMMAF z 2014 roku Alessandro Di Chirico (7-0 MMA, 1-0 PLMMA) w efektowny sposób rozprawił się z Adamem Kowalskim (5-3-1 MMA, 3-1 PLMMA) z olsztyńskiego Arrachionu, w klatce pojawił się Antoni Chmielewski (28-12 MMA, 3-1 PLMMA). A wraz z nim ciekawa informacja.

Otóż - jak zapowiedział Mirosław Okniński, szef PLMMA - jeden z najbardziej znanych polskich wojowników jest gotów zmierzyć się z Włochem w pojedynku o mistrzowski pas w kategorii do 84 kg., który wcześniej należał do Bartosza Fabińskiego i ostatecznie został zwakowany, gdyż Fabiński zdecydował się na realizację innych, sportowych planów oraz zmianę kateogrii wagowej.

Di Chirico, usłyszawszy ofertę, odpowiedział jasno i dobitnie: "sure!" Kiedy i gdzie dojdzie do tej konfrontacji, konkretnie jeszcze nie wiadomo. Ale jeśli faktycznie uda się do niej doprowadzić, będzie to na pewno jedno z ciekawszych wydarzeń w świecie polskiego MMA w 2015 roku.

TUBA

Foto: Jacek Karczewski (MMAnia.pl)

Opublikowano: 2015-01-31

Komentarze

av

szykuje się mega walka o mistrzostwo w wadze średniej PLMMA! Rozumiem, że PLMMA wprowadza w końcu pojedynki mistrzowskie 5-rundowe tak jak w Polsce FEN, a na świecie UFC, Bellator, WSOF?

av

@Mateusz Lepiej niech przewalczą 3 rundy w dobrym tempie, a PLMMA to nie jest poziom na 5 rund, skoro zawodnicy nie mają już sił w trzeciej. FeN to może wprowadzać, ale jak obejrzysz walkę to sam zmienisz zdanie co do 5rund.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również