Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Po KSW 18. Pudzian: konfituro Bazelak, zapraszam na salę!

po-ksw-18-pudzian-konfituro-bazelak-zapraszam-na-sale

Pudzian vs. Bazelak. Takiego pojedynku nigdy nie było - i pewnie też nigdy nie będzie - co nie zmienia faktu, że obaj panowie toczą ze sobą efektowne i pełne obelg (dla innych mocno żenujące) słowne pojedynki. Oto kolejny.

Tym razem Mariusz Pudzianowski na swojej stronie internetowej zamieścił taki oto wpis:

"Konfituro Bazelak! Zapraszam na salę bez kamer i widowni dziś, jutro, kiedy tylko zechcesz!!!! Ten skończony prymityw i impertynent pokaże ci gdzie twoje miejsce w szeregu!!!! To gdzie mam być, na której sali????????? Waluś Cię pogłaskał tylko, a ja zrobię to po swojemu KONFITURO!!!

Ps: Tylko abym nie musiał czekać "KONFITURO BAZELAK" za długo, meila mojego znasz już dobrze, wiec czekam w każdej chwili. Pokaż, że masz jaja, a nie w przerwę w spodniach!!!!!!!!!!!"

Kamil Bazelak, który podczas KSW 18 przegrał z Kamilem Walusiem - na www.kamilbazelak.pl - tak odpowiedział na zaczepkę:

"Mariusz Pudzianowski zaatakował mnie we wstrętny, obrzydliwy i ordynarny sposób na swojej stronie internetowej. Jego wypowiedź jest godna pożałowania i żenująca. Nie będę się zniżał do jego poziomu i polemizował w tak trywialny sposób. Współczuje mu bardzo, gdyż poziom wypowiedzi, jaki sobą reprezentuje, to zwykły rynsztok.

Jeśli Mariusz Pudzianowski chce ze mną walczyć to spełnię jego marzenie. Musi jednak chwilę poczekać i nie wykorzystywać faktu, iż mam poważną kontuzję, gdyż nie ma opcji, abym mógł z nim rywalizować na jednej nodze.

Życzę mu dużo zdrowia i mądrości na co dzień…"

Po co o tym wszystkim piszemy? Ponieważ możliwe jest, że już niebawem, być może w maju, znów zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego w ringu. Jego rywalem nie będzie jednak najprawdopodobniej Kamil Bazelak ;-)

Więc tyle ich, co sobie pogadają.

Opublikowano: 2012-02-27

Komentarze

av

siema

av

uważaj bo ci żyłka w dupie ęknie

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również