Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Podziękowania od Wanderleia Silvy za wsparcie otrzymane po wypadku

Wanderlei Silva miał wypadek. Został potrącony przez samochód, gdy wracał rowerem z treningu do domu. Sprawa wyglądała poważnie. Brazylijczyk słynący z bezkompromisowości w klatce, musiał przejść operację. Pierwsze doniesienia mówiły o tym, że "The Axe Murderer" ma powaznie uszkodzony obojczyk i mocno zranione ramię.

Na razie nie znamy jeszcze konkretów dotyczących obecnego stanu zdrowia Wanderleia, jednak administrator jego oficjalnego facebookowego profilu już teraz, w imieniu Silvy, podziękował bardzo wszystkim jego kibicom za nadsyłane wyrazy wsparcia i sympatii.

"Vale pelo apoio!", czyli "Dzieki za wsparcie!" - grafikę z takim tytułem zamieścił na stronie. Przy okazji zapewnił też, jeśli tylko coś się wyjaśni, da znać.

Silva (35-12-1, 1 NC), po okresie sporów i prawnych potyczek z UFC, a także po stoczeniu batalii z komisją antydopingową, wyszedł wreszcie niedawno na prostą. I mimo 39 lat na karku znów rozpoczął przygotowania do kolejnych startów, tym razem w organizacji Bellator.

Zanim doszło do wypadku przeiwdywano, że były mistrz legendarnej organizacji PRIDE niebawem znów wejdzie do klatki, tym razem okrągłej. O ile bowiem w Stanach Zjednoczonych, w związku z zawieszeniem za doping, "The Axe Murderer" nie może występować do wiosny przyszłego roku, o tyle poza tym ograniczeniem cały świat stoi przed nim otworem.

Scott Coker, szef Bellatora, wyjaśnił, że gdy Silva będzie mógł już toczyć swoje potyczki w USA to najprawdopodobniej zmierzy się z Rapage'em Jacksonem (z którym dotąd dwa razy wygrał i raz przegrał) lub z Tito Ortizem.

Spekulowanu również ostatnio na temat możliwości zorganizowania w Japonii pojedynku Wanderleia z Fedorem Emelianenką.

Jak obecna sytuacja i stan zdrowia Brazylijczyka wpłyną na te plany, dowiemy się już niebawem.

KYCZ

Opublikowano: 2016-05-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również