Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Popek oficjalnie zawodnikiem KSW

popek-oficjalnie-zawodnikiem-ksw

Po wielu medialnych spekulacjach i setkach bardziej lub mniej sprawdzonych informacji, Federacja KSW pragnie potwierdzić podpisanie kontraktu z gwiazdą polskiej sceny hip-hopowej, kontrowersyjnym raperem i zawodnikiem MMA Popkiem Rakiem (2-1, 2 KO).

Polak, który zaczynał swoją sportową karierę w legendarnej brytyjskiej organizacji Cage Rage, powróci do występów w MMA po ośmiu latach. Walcząc na galach w Londynie, przy dopingu ogromnej rzeszy polskich kibiców, Popek wygrywał przed czasem z Glenem Reidem i Kevem Simsem, by później uznać wyższość holenderskiego kickboksera Sandera Duyvisa.

Data oraz miejsce debiutu w KSW najbardziej popularnego polskiego rapera zostanie podana w najbliższych dwóch tygodniach.

Oficjalna informacja KSW

Opublikowano: 2016-09-19

Komentarze

av

Popek to odpowiedź na zakontraktowanie Bazelaka przez FEN, jak widać ostatnie dni to wyścig zbrojeń pomiędzy FEN i KSW. Ciekawe czy Popek dostanie Pudziana czy kogoś lepszego

av

Hehehe niedawno Miocic - Overeem 0 komentarzy, po walce Błachowicza z Gustaffsonem też słaby rozdźwięk, Popek 4 komentarze obecnie, a na newsie o Bazelaku w FEN obecnie 21 komentarzy w większości przejajcarskich...hehehehe widać że jednak ludzie kochają cyrk, ten cały popek średnio mnie interesuje chociaż walkę obejrzę, a Bazelaka nie ukrywam z chęcią zobaczę, chociaż jak Tyberian się w miarę średnio przygotuje to zniszczy Bazelaka bardzo szybko. Ta siła którą niby Bazelak tak się reklamuje tym razem na pewno nie będzie po jego stronie , umiejętności również, chyba że walka zeszłaby do parteru to różnie może być ale stawiam że tak się nie stanie, Tyberian charakterny gość i ogarnie temat...

av

@ktoś_tam:
Kamil wzbudza zainteresowanie bo to ciekawa osobowość przy okazji prezentująca dobry poziom sportowy, zobacz jak jest rozchwytywany w UK. I założę się że tym razem FEN sprzeda wszystkie bilety w Katowicach mimo że ostatnio mieli problem z halami na 3 tys. osób. A Popek no cóż głównie znany z tego że pociął sobie mordę i pokolorował oczy... No ale Pudzian odchodzi powoli na emeryture, Mamed już gaśnie więc do cyrku trzeba nowe małpki żeby bilety się sprzedawały.

av

Popek vs Najman na KSW 37

av

Na początek NAJMAN albo HARDKOROWY KOKSU

av

Z Najmanem go

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również