Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Przemek Saleta planuje wizytę u Mirco Cro Copa

przemek-saleta-planuje-wizyte-u-mirco-cro-copa

Przemysław Saleta lubi adrenalinę. I często jej w życiu szuka. Kick-boxing, pięściarstwo, MMA, wyścigi motocyklowe... Jeśli już jesteśmy przy motocyklach, to były zawodowy mistrz Europy w boksie szykuje kolejną wyprawę, podczas której przesiądzie się na motocykl. W drodze spędzi 3,5 tygodnia. W jakim celu zamierza to zrobić? W celu znalezienia dodatkowego zastrzyku adrenaliny, rzecz jasna:

- Do tej pory zorganizowałem trzy takie wyjazdy – opowiada MMAnii.pl Przemek. - Pierwszy w 2009 roku. Podróżowaliśmy wtedy po Stanach Zjednoczonych, a jechaliśmy z San Francisco do Miami. Po drodze odwiedzaliśmy różne kluby bokserskie, trenerów i zawodników. Rok później byliśmy w Australii. Tam próbowałem różnych rzeczy, które też dają adrenalinę. Nurkowałem z rekinami, zaliczyłem również skok ze spadochronem.

W 2011 roku był natomiast Riders East Tour przez Litwę, Łotwę , Estonię, Rosję i Ukrainę. Podczas tej eskapady Saleta, wraz z m.in. Jurasem, trenowali z czołowymi reprezentantami sportów walki ze wschodu Europy oraz „zaliczyli” kilka znanych klubów.

- W tym roku planuję podobną podróż po Europie, a konkretnie po Bałkanach. Najpierw wrócimy na chwilę na Ukrainę i zajrzymy do Kijowa, a potem pomkniemy przez Bułgarię, Rumunię, Grecję, Albanię, Bośnię i Chorwację.

Po drodze Saleta chce odwiedzić kilku znanych wojowników.

- Wszystko wskazuje na to, że w  drugiej połowie maja w Kijowie będzie Kliczko, który nam uciekł, kiedy byliśmy tam latem zeszłego roku. W Zagrzebiu natomiast planuję wizytę u Mirco Cro Copa Filipovicia, mam również pewne plany dotyczące Bułgarii. W Chorwacji dodatkowo chcemy przesiąść się na jacht i przy okazji spróbujemy zrobić patenty sternika – kończy Przemek.

JAM   

Na zdjęciu: Przemek Saleta & Co podczas wyjazdu w 2009 roku do USA

Fot.: riderstour.pl

Opublikowano: 2012-02-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również