Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Ronda Rousey po raz pierwszy ukrywa twarz wracając z walki. WIDEO

Ronda Rousey i jej chłopak Travis Browne wylądowali dziś na lotnisku w Los Angeles. Była mistrzyni Ultimate Fighting Champinship wróciła do Stanów Zjednoczonych po niedawnym występie na UFC 193 i sensacyjnej porażce z Holly Holm.

To pierwszy taki powrót po walce do domu w karierze mega gwiazdy amerykańskiego MMA. Wcześniej, po każdym pojedynku, Ronda meldowała się w rodzinnych stronach w glorii sławy.

Teraz, po tym jak została spektakularnie znokautowana przez rywalkę, nie witały jej już tłumy rozentuzjazmowanych kibiców, a jej pojawieniu się nie towarzyszyły - dość powszechne po wcześniejszych efektownych zwycięstwach "Rowdy" - szał i uwielbienie. Jedyne na co mogła tym razem liczyć to skierowane w jej kierunku lufy aparatów, z których celowali do niej paparazzi.

Była medalistka igrzysk olimpijskich ukryła więc twarz i, jak to widać na załączonym wideo, robiła wszystko, by jak najszybciej umknąć przed dziennikarzami.

I pomyśleć, że jeszcze niedawno wręcz chełpiła się swoimi znakomitymi kontaktami z mediami.

Sława i chwała mają bardzo kruche fundamenty. Bardzo...

Co nie zmienia faktu, że Rousey ma ogromne szanse wrócić na okładki najbardziej prestiżowych, amerykańskich pism. I być wciąż twarzą wielu przełomowych kampanii reklamowych.

Wystarczy że to teraz ona rozniesie w proch i pył Holly Holm, dzięki czemu odzyska mistrzowski tytuł. Czy taki scenariusz jest możliwy?

Przekonamy się już niebawem.

JAM

Opublikowano: 2015-11-17

Komentarze

av

Jak było widać w walce boks Rondy jest na bardzo słabym poziomie. Jeśli w rewanżu będzie chciała się bić z Holm to nie ma szans. W parterze może coś ugrać. Wolę Holly jako mistrzynię, jest mniej arogancka.

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również