Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Ryan Bader podpisał kontrakt z organizacją Bellator

ryan-bader-podpisal-kontrakt-z-organizacja-bellator

Ryan Bader (22-5 MMA, 15-5 UFC), jeden z najbardziej zasłużonych dla UFC wojowników, postanowił zmienić pracodawcę. Występujący na galach największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie od 2008 roku Bader wypełnił niedawno wszystkie wcześniejsze zobowiązania kontraktowe. I w związku z tym został "wolnym strzelcem". Do dzisiaj.

Oto Scott Coker ogłosił właśnie, że Bader zdecydował się podpisać kontrakt z organizacją Bellator, dla której stoczy w najbliższej przyszłości kilka pojedynków. Data debiutu 33-letniego Amerykanina w okrągłej klatce nie została na razie ujawniona.

Bader, były utytułowany zapaśnik, zwycięzca TUF 8, z toczonych ostatnio dziesięciu bojów wygrał osiem, w tym ostatni z Antonio Rogerio Nogueirą na UFC Fight Night 100. Doświadczony  wojownik, który związał się z UFC w 2008 roku, w Ultimate Fighting Championship mierzył się m.in. z "Rumble" Johnsonem, Jonem Jonesem, Tito Ortizem, Lyoto Machidą, a także z Philem Davisem, Rashadem Evansem i Quintonem Jacksonem, których to zresztą pokonywał. Amerykański wojownik ponad połowę ze swoich 22. zwycięstw w MMA odniósł przed czasem.

Przypomnijmy też, że porażka z Gloverem Teixeirą poniesiona we wrześniu 2013 w walce wieczoru UFC Fight Night 28 (właśnie podczas tej gali w UFC zadebiutował Piotr Hallmann), odebrała mu szansę ponownego zmierzenia się z Jonem Jonesem, tym razem w mistrzowskim pojedynku.

Nie będziemy próbowali na siłę zatrzymywać Ryana. Wiemy, że rozmawia z Bellatorem. Niech rozmawia. Dla niego, w tym momencie kariery, to idealne miejsce na toczenie kolejnych walk - oznajmił niedawno szef UFC, Dana White.

Bader, jak się właśnie okazało, wziął sobie do serca jego słowa.

JAM

Opublikowano: 2017-03-20

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również