Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

TFL 7/PLMMA 55 - Wyniki i relacja na żywo

tfl-7-plmma-55-wyniki-i-relacja-na-zywo

Tomasz Janiszewski vs Michał Oleksiejczuk
Pierwsza runda walki wieczoru, to dwa obalenia i kontrola z góry, w wykonaniu Tomasza Janiszewskiego, jednak w drugiej rundzie Oleksiejczuk zaczął przejmować inicjatywę. Zmęczony Janiszewski już desperacko, próbował sprowadzać walkę do parteru. Pod koniec drugiej rundy, Oleksiejczuk zasypał ciosami przy siatce półprzytomnego rywala, a sędzia przerwał pojedynek.

Sebastian Kotwica vs Sebastian Kujawiak
Fantastyczną dyspozycję zaprezentował dzisiaj Sebastian Kotwica. Skutecznie przepuszczał ciosy rywala i sam raz po raz trafiał go akcjami bokserskimi. Pod koniec rundy, obalił przeciwnika i zdobył dosiad. To właśnie z dosiadu, łokciami z góry, zasypał rywala, a sędzia Adam Okniński przerwał pojedynek.

Cezary Kęsik vs Krzysztof Mielniczuk
Kęsik niemal całą pierwszą rundę, konsekwentnie rozbijał w parterze swojego rywala. W kolejnej odsłonie zawodnik Cross Fight Radom, sprowadził walkę do parteru i kontynuował rozbijanie przeciwnika. Mielniczuk przetoczył rywala, jednak za chwilę znowu znalazł się na plecach. Trzecia runda była bliźniaczo podobna do pierwszej, zawodnik z Radomia łokciami rozbijał rywala w parterze. Po walce sędziowie jednogłośnie wskazali na Cezarego Kęsika.

Konrad Płaza vs Łukasz Witos
Łukasz Witos od początku do końca dyktował warunki w klatce. Kiedy walka trafiła na ziemię, Łukasz ciosami z góry, co chwilę trafiał rywala. Po powrocie pojedynku do stójki, zawodnik z Zakopanego trafił Konrada Płazę sierpowym, którym posłał go na deski i dokończył dzieła w parterze.

Paweł Obrzut vs Paweł Gołębiewski
Kolejny znakomity pojedynek. Obrzut rozpoczął fantastycznym front kickiem prosto na twarz przeciwnika, a chwilę później, po kilku wymianach w stójce leżał na deskach, jednak Gołębiewski nie dokończył dzieła. Drugą rundę Obrzut rozpoczął od okopywania nogi rywala, po chwili po ogromnym rozcięciu na głowie Gołębiewskiego, sędzia Piotr Michalak musiał przerwać pojedynek.

Seweryn Kierchiebel vs Michał Wojdat
Na początku walki Wojdat trafił sierpowym, po którym Kierchiebel wyraźnie się zachwiał. Jednak z minuty na minutę, dzięki low kickom Severyn odzyskiwał kontrolę nad pojedynkiem. Pierwszą rundę zakończył w dosiadzie i zasypał gradem ciosów rywala, jednak zabrakło czasu, by dokończyć dzieła. W drugiej rundzie, Kierchiebel kontynuował okopywanie nogi przeciwnika. Kiedy walka przeniosła się do parteru, Wojdat oddał plecy, a rywal nie zmarnował okazji i zakończył pojedynek przez mataleo.

Alan Czajkowski vs Damian Adamiuk
Niesamowite emocje mieliśmy w drugiej walce. Adamiuk bardzo mocno rozpoczął pojedynek. Od pierwszej sekundy rzucił się na swojego rywala z ciosami. Pierwsza runda, to mocne, agresywne ground&pound w wykonaniu Adamiuka i próby poddań z pleców przez Czajkowskiego. Druga runda wyglądała bliźniaczo podobnie. Ostatnia odsłona była nieco spokojniejsza, jednak niesiony dopingiem Damian Adamiuk, kontrolował całą walkę i z góry konsekwentnie rozbijał oponenta. Na koniec sędziowie jednogłośnie wskazali na zawodnika z Włodawy.

Roksana Prucnal vs Edyta Czarek
Walka amatorska kobiet, rozpoczęła się od mocnej wymiany w stójce, chwilę później starcie przeniosło się do parteru, po nieudanym sprowadzeniu w wykonaniu Roksany Prucnal. Edyta Czarek w pierwszej rundzie, częściej była w pozycji dominującej. Druga odsłona walki przyniosła nam rozwiązanie. Kiedy walka ponownie trafiła do parteru, zawodniczka S4 Warszawa, długo walczyła o wyciągnięcie balachy i ostatecznie dopięła swego, a Edyta Czarek musiała odklepać.

Walka wieczoru:

 • 93 kg.: Michał Oleksiejczuk pok. Tomasz Janiszewskiego przez TKO (uderzenia), 2 runda (4:38)

Extra Fight:

 • 70 kg.: Sebastian Kotwica pok. Sebastiana Kujawiaka przez TKO (łokcie w parterze), 1 runda (4:44)

Pozostałe.

 • 84 kg.: Cezary Kęsik pok. Krzysztofa Mielniczuka przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27)
 • 84 kg.: Łukasz Witos pok. Konrada Płazę przez TKO (uderzenia w parterze), 1 runda (3:33)
 • 70 kg.: Paweł Obrzut pok. Pawła Gołębiewskiego przez TKO (przerwanie przez lekarza), 2 runda (1:51)
 • 93 kg.: Seweryn Kierchiebel pok. Michała Wojdata przez poddanie (duszenie zza pleców), 2 runda (2:36)
 • 72 kg.: Damian Adamiuk pok. Alana Czajkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-26, 30-27)

Walka amatorska:

 • 61 kg.: Roksana Prucnal pok. Edytę Czarek przez poddanie (balacha), 2 runda (2:16)

Opublikowano: 2015-05-02

Komentarze

av

Gdzie jakas relacja bezpośrednia z tfl7 ?

av

Co z relacja?

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
 • [b]pogrubienie tekstu[/b]
 • [i]pochylenie tekstu[/i]
 • [u]podkreślenie tekstu[/u]
 • [img]link do obrazka[/img]
 • [url]http://jakis-link.pl[/url]
 • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
 • [quote]dowolny cytat[/quote]
 • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również