Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Tomasz Drwal powraca! Prawdopodobnie stoczy pięściarską walkę

tomasz-drwal-powraca-prawdopodobnie-stoczy-piesciarska-walke

Już 4 listopada 2017 podczas „Wieczoru Walk R8” fani sportów walki będą mogli ponownie zobaczyć w akcji legendę polskiego MMA - Tomasza Drwala

Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Wraca w pełni zdrowia i spragniony sportowych wyzwań. Formuła walki nie jest jeszcze potwierdzona. Wiele wskazuje, że będzie to walka bokserska.

Poza Drwalem kibice zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków zobaczą także w akcji młode wschodzące gwiazdy polskiego MMA, w tym m.in. reprezentujących krakowską Szkołę Walki Drwala Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego.

Nazwiska kolejnych zawodników i zawodniczek, którzy wystąpią tego wieczoru w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zostaną podane niebawem. Organizatorzy planują około siedmiu zawodowych i siedmiu amatorskich pojedynków, w których zobaczymy głównie lokalne talenty mieszanych sztuk walki.

Na stałe zagościć na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA”

Pierwszy „Wieczór Walk R8” okazał się dużym sukcesem i sprawił, że główny sponsor imprezy - firma R8 – postanowił jeszcze mocniej zainwestować w rozwój tego sportowego widowiska.

Krok po kroku planujemy stworzyć cykliczny event, który na stałe zagości na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA. Chcemy zachować lokalny charakter gali i promować zawodników z Krakowa i regionu, ale jednocześnie główne walki i produkcja eventu mają być na europejskim poziomie. Na takim połączeniu nam zależy. Nie zabraknie też miejsca na walki amatorów, dla których MMA jest tylko rekreacją. MMA to sport dla każdego i również tak chcemy go promować - mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów Wieczoru Walk R8.

Pierwsza pula biletów już w sprzedaży

Można już rezerwować bilety na ten event. Dostępne są najlepsze miejsca przy samej klatce (wyjątkowo atrakcyjna cena, pierwszy rząd za 150 zł!) oraz miejsca na górnej trybunie w cenie 40 i 60 zł. Rezerwacje mailowo: biuro@szkolamma.pl lub telefonicznie pod numerami:733 447 247 i 731 131 431.

Więcej informacji na stronie www.szkolamma.ploraz na kanałach społecznościowych Wieczoru Walk R8.

Oficjalna informacja organizatorów

Opublikowano: 2017-08-07

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również