Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

Tybura: postawa Arlovskiego nie była dla mnie niespodzianką. WIDEO

tybura-postawa-arlovskiego-nie-byla-dla-mnie-niespodzianka-wideo

Marcin Tybura odniósł jedno z najważniejszych zwycięstw w swojej karierze. Podczas UFC Fight Night 111 w Singapurze zawodnik S4 Fight Club pokonał legendę mieszanych sztuk walki, byłego mistrza wagi ciężkiej Ultimate Fighting Championship, Andreia Arlovskiego. Oto co nasz wojownik miał do powiedzenia Danowi Hardy'emu w chwilę po wygranej walce (TUTAJ więcej na temat jej przebiegu):

Mam do Andreia wiele szacunku, to jeden z moich idoli. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się wygrać. Miałem nadzieję, że wszystko przebiegnie szybciej i skończę rywala już w pierwszej rundzie, jednak nie udało mi się dokończyć dzieła, gdy byliśmy w parterze. Włożyłem w próbę zakończenia walki przed czasem bardzo wiele sił, więc mi ich w drugim starciu zabrakło. Na szczęście potem udało mi się dojść do siebie i ostatecznie wygrać na punkty. Byłem trochę zaskoczony, że Arlovski wytrzymał to moje bicie z pierwszego starcia. Był przecież mocno zraniony, a jednak sobie z tym jakoś poradził. Ale to twardy facet, nie brak mu serca do walki, więc w sumie jego postawa nie była dla mnie jakąś wielką niespodzianką.

A na koniec polski wojownik, który zaliczy teraz pewnie zauważalny awans w rankingu wagi ciężkiej UFC, został zapytany przez Hardy'ego z kim ewentualnie chcaiłby się zmierzyć w kolejnym boju.

Tybura, po chwili zastanowienia, wyjaśnił:

Słyszałem, że Dan Hardy szykuje sie do powrotu do klatki. Więc...

O nie, jesteś dla mnie za duży, przyjacielu - ze śmiechem podsumował tę rozmowę znany angielski komentator walk UFC, który faktycznie przymierza się do tego, by po pięciu latach przerwy znów wejść do Oktagonu w roli zawodnika.

Całą rozmowa Hardy'ego z Tyburą:

Opublikowano: 2017-06-17

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również