Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC 154. Powrót Georgesa St-Pierre'a będzie można zobaczyć w kinie

ufc-154-powrot-georgesa-st-pierrea-bedzie-mozna-zobaczyc-w-kinie

UFC 154, i co za tym idzie pojedynek powracającego po długiej przerwie do klatki mistrza wagi półśredniej Georgesa St-Pierre'a z Carlosem Conditem, będzie można obejrzeć 17 listopada 2012 na żywo w 350 kinach w USA. To efekt umowy podpisanej przez Ultimate Fighting Championship z Fathom Events.

- To jedna z najbardziej frapujących walk w tym roku - wyjaśnia Dana White. - Geroges St-Pierre stoczy prawdopodobnie najważniejszy pojedynek w swoim życiu. GSP ma za sobą długie miesiące rekonwalescencji. Natomiast Carlos Condit może pochwalić się masą sukcesów w kategorii 170 funtów. Czeka nas więc szczególne wydarzenie. I dlatego fani będą mogli zobaczyć bój mistrza z tymczasowym mistrzem w szczególnych okolicznościach, czyli w kinach w całym kraju. To świetne miejsce, by przekonać się który z tych dwóch zawodników jest bezdyskusyjnie najlepszy w półśredniej dywizji - dodaje szef UFC.

Nie pierwszy to raz, gdy amerykańskim kibicom zaproponowano podobną atrakcję. Wcześniej mogli już, w wybranych 120 kinach, śledzić w 3D UFC 143. Inauguracyjne kinowe próby, ale na bardzo ograniczoną skalę, przeprowadzono natomiast podczas gal nr 111, 115 i 121.

Na UFC 154, oprócz pojedynku St-Pierre vs. Condit, zobaczymy także świetnie zapowiadającą się bitwę Johny'ego Hendricksa z Martinem Kapmpmannem, także w wadze półśredniej. Jej zwycięzca zmierzy się najprawdopodobniej z wyłonionym w Montrealu bezdyskusyjnym mistrzem.

JAM

TUTAJ rozpiska UFC 154.

Opublikowano: 2012-10-21

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również