Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC 160. James Te Huna za Ryana Badera w walce z Gloverem Teixeirą

ufc-160-james-te-huna-za-ryana-badera-w-walce-z-gloverem-teixeira

Ryan Bader (15-3 MMA, 8-3 UFC) nie wystąpi ostatecznie na mjjowej UFC 160 w Las Vegas i nie będzie walczył z Gloverem Teixeirą (20-2 MMA, 3-0 UFC). Badera zastąpi James Te Huna (16-5 MMA, 5-1 UFC).

Te Huna walczył po raz ostatnio podczas londyńskiej UFC on FUEL TV 7. Najpierw przygotował, wraz ze swoim teamem, jedno z najlepszych - o ile nie najlepsze - w historii wejście do klatki. Cała ekipa, z Australijczykiem na czele, przebrała się bowiem za bohaterów serii filmów "Man in Black" i w rytm piosenki tytułowej z tej produkcji pojawiła się w w hali Wembley.

Potem, już podczas pojedynku, zaskoczeń wcale nie było mniej. Rywal Te Huny, Ryan Jimmo, natychmiast ruszył do atatku, trafił i był bliski dobicia australijskiego wojownika w parterze.

"Facet w Czerni" przetrwał jednak furiacki atak przeciwnika, doszedł do siebie i ostatecznie wygrał na punkty, co było jednym z bardziej spektakularnych wyczynów w ostatnim czasie w MMA.

Warto dodać, że było to piąte w ogóle, a czwarte z rzędu zwycięstwo Te Huny w Ultimate Fighting Championship. Australijczyk jako zawodnik największej organizacji MMA na świecie przegrał tylko raz, na UFC 127, z Alexandrem Gustafssonem.

Teixeira, podopieczny legendy UFC z Galerii Sław Chucka Liddella, po trzech kolejnych zwycięstwach w UFC, w tym po ostatnim nad Quintonem Jacksonem, zapowiada kolejne triumfy i deklaruje chęć bicia się z największymi gwiazdami kategorii pólciężkieuj Ultimate Fighting Championship, z Jonem Jonesem na czele.

Na razie będzie musiał jednak pokonać Te Hunę.

TUTAJ rozpiska UFC 160.

JAM

Opublikowano: 2013-03-12

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również