Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC 161. Shogun vs. Nogueira 2 i Henderson vs. Evans w rozpisce

ufc-161-shogun-vs-nogueira-2-i-henderson-vs-evans-w-rozpisce

UFC 161 może być jedną z najlepszych, tegorocznych imprez zorganizowanych przez Ultimate Fighting Championship. Gala ma odbyć się w Kanadzie, 15 czerwca 2013.

W Winnipeg zobaczymy na pewno rewanżową walkę  Mauricio "Shoguna" Ruy (21-7 MMA, 5-5 UFC) z Antonio Rogerio Nogueirą (21-5 MMA, 4-2 UFC). Obaj walczyli po raz pierwszy w 2005 roku, na gali "PRIDE: Critical Countdown". Wtedy, jednogłośnie na punkty, wygrał "Shogun".

Na UFC 161, w innym pojedynku, pojawią się także dwaj znakomici wojownicy wagi półciężkiej: Dan Henderson (29-9 MMA, 7-2 UFC) i Rashad Evans (17-3-1 MMA, 13-3-1 UFC).

Chęć zorganizowania tego pojedynku zgłaszał już od dłuższego czasu Dana White. Henderson powróci do Oktagonu po serii czterech zwycięstw i niedawnej porażce na punkty z Lyoto Machidą na UFC 157. Natomiast Evans przegrał ostatnio z wspomnianym już Antonio Rogeiro Nogueirą.

Obaj mają więc coś do udowodnienia.

Wcześniej zapowiedziano, że na UFC 161 zobaczymy też bój w wadze półśredniej Jake Shields (27-6-1 MMA, 2-2 UFC) vs. Tyron Woodley (11-1 MMA, 1-0 UFC).

TUTAJ więcej na ten temat.

WOJ

Fot. Bleacher Report

Opublikowano: 2013-03-05

Komentarze

av

Troche dana potraktowal ostro Evansa, jeżeli przegra po nudnej walce to wyleci bankowo za to co pokazal w walce z noguierą. Przed walką Evansa z Nogueira marzylem o tej rozpisce a teraz juz mnie nie kreci. Lepiej jak by Henderson walczyl z James Te Huna zaś Evans z Rayanem Jimmo.

av

Co ty gadasz jak evans dostal najwiecej wyplaty :) wiec dana go ceni

av

WYPLATA BYLA UZGODNIONA PRZED WALKA

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również