Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC 199. Lombard ciężko znokautowany przez Hendersona. WIDEO

Dan Henderson to jeden z najbardziej niesamowitych wojowników UFC. Może przegrywać dwie czy trzy walki z rzędu, może być nazywany "starcem", mogą go już różnej maści fachowcy skreślać i obrażać. On jednak nic sobie z tego nie robi. I powraca raz za razem w spektakularny sposób. W 2014 roku np. "Hendo" pobił "Shoguna" Ruę, równo rok temu zniszczył natomiast w 28 sekund Tima Boetscha.

Teraz padło na Hectora Lombarda. Co z tego, ze Kubańczyk był w pierwszej rundzie postacią dominującą, co z tego że - mimo iż zraniony przez Hendersona - sam mocno go trafił i był bliski skończenia walki przed czasem? 45-letni były mistrz PRIDE i Strikeforce w drugim starciu kompletnie zaskoczył kubańskiego wojownika (i wszystkich obserwatorów) kopiąc nagle prawego high-kicka.

Lombard, oszołomiony, został dodatkowo poczęstowany potężnym prawym łokciem na ucho i padł jak nieżywy na matę. Były utytyułowany judoka długo leżał nieprzytomny na deskach.

Doszło w związku z tym do dość kuriozalnej sytuacji - Bruce Buffer wyczytał werdykt, mimo że obok Hendersona nie było ani rywala, ani sędziego Herba Deana, tak że nie miał kto unieść Amerykaninowi ręki w górę na znak jego zwycięstwa. Tak czy inaczej Henderson, świętujący potem swój sukces na środku klatki w towarzystwie licznej rodziny, zaliczył kolejny, efektowny sukces. Czapki z głów, panie i panowie, przed tak dzielnym weteranem MMA, który zapowiedział tuż po wystepie na UFC 199, że nosi się z zamiarem zakończenia kariery.

JAM

Opublikowano: 2016-06-05

Komentarze

av

Hendo zrobił robote.Szczerze mówiąc stawialem na Hektora a tu taki numer:)Piękne rozczarowanko

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również