Korzystając ze strony akceptujesz politykę cookies.

reklama

UFC 214. Cris Cyborg ma stoczyć pojedynek z Cat Zingano

ufc-214-cris-cyborg-ma-stoczyc-pojedynek-z-cat-zingano

Cris Cyborg (17-1 MMA, 2-0 UFC) walczyła o kolejny pojedynek w UFC, walczyła, aż go w końcu wywalczyła. Przynajmniej tak się nieoficjalnie mówi. Brazylijska wojowniczka ma ponoć stoczyć swój kolejny bój w najwiekszej organizacji MMA na świecie na UFC 214, 29 lipca 2017 w Anaheim.

Przeciwniczką Cyborg ma być 34-letnia, była pretendentka do tytułu mistrzowskiego w kategorii koguciej, posiadaczka purpurowego pasa w BJJ, występująca w ostatnim czasie raz do roku oraz pozostająca bez zwycięstwa od września 2014 roku Cat Zingano (9-2 MMA, 2-2 UFC).

Przypomnijmy, że niepokonana od 12. lat brazylijska wojowniczka, która po długim okresie oczekiwania na zatrudnienie w UFC (okraszonego niezliczoną ilością wojen na słowa, prowokacji, gróźb i próśb) wreszcie się w niej znalazła, znów zaczęła niedawno popadać we frustrację.

Brazylijka nie mogła się bowiem doczekać na propozycję kolejnego boju ze strony Ultimate Fighting Championship. Wściekła Cristiane Justino zaapelowała wreszcie do władz UFC: albo dajcie mi wreszcie walkę, albo zwolnijcie mnie z kontraktu. Choć, co warte podkreślenia, trudno jest namówić którąkolwiek z potencjalnych rywalek, by weszły do klatki z Justino. Tym bardziej, że pojawiające sie od czasu do czasu kolejne podejrzenia o stosowanie przez Cyborg środków dopingujących, choć w ostatnim okresie oficjalnie niepotwierdzone, nie tworza atmosfery sprzyjającej pozyskiwania kogokolwiek do stawienia czoła byłej mistrzyni organizcji Strikeforce oraz Invicta FC.

Cat Zingano - jak wieść niesie - zdecydowała się ostatecznie podjąć to ryzyko. Może dlatego, że obie panie dobrze się znają i fakt ułatwił prowadzeni negocjacji.

Tak czy inaczej - wszystko wskazuje na to, że juz w lipcu 2017 będzie świadkami trzeciej walki Cris Cyborg w UFC.

Opublikowano: 2017-05-13

Dodaj komentarz

Możesz używać bbcode - kliknij aby zobaczyć instrukcję.
  • [b]pogrubienie tekstu[/b]
  • [i]pochylenie tekstu[/i]
  • [u]podkreślenie tekstu[/u]
  • [img]link do obrazka[/img]
  • [url]http://jakis-link.pl[/url]
  • [url=http://jakis-link.pl]opis linka[/url]
  • [quote]dowolny cytat[/quote]
  • [quote=ktostam]cytat wybranego użytkownika[/quote]

Zobacz również